تصاویر واقعی گلکسی S20 پلاس منتشر شد

یکی از رویداد های مهمی که تا برگزاری آن تنها چند روز دیگر باقیست، رونمایی از گوشی های پرچمدار شرکت سامسونگ است که پیش بینی می شود این رویداد در تاریخ 11 فوریه که مصادف با 22 بهمن است برگزار شود. گوشی هایی که ما انتظار رونمایی از آن ها را داریم شامل سری گوشی های گلکسی S20 و یک گوشی هوشمند جدید تاشو با قابلیت صفحه کلید است که مدت هاست در حال پیگیری اخبار و نَشِت های مربوط به آن ها هستیم. تاکنون چند تصویر رندری از گوشی گلکسی S20 پلاس مشاهده کرده ایم اما تاکنون تصویری دقیق از آن را مشاهده نکرده ایم اما خوشبختانه امروز تصاویری معتبر منتشر شده است که نگاه ما را تا حد زیادی با گوشی گلکسی S20 پلاس سامسونگ آشنا خواهد کرد.

همانطور که تصویر بالا مشاهده می کنید، در پنل پشتی گوشی یک مجموعه دوربین چهارگانه وجود دارد که فلاش گوشی نیز در درون مجموعه تعبیه شده است. علاوه بر 5 حفره که برای قابلیت های عکاسی و فیلمبرداری قرار داده شده اند، یک حفره ی جدید دیگر قرار دارد که ما احتمال می دهیم برای میکروفون باشد. در سمت راست گوشی دو دکمه مشهده می شود که یکی از آن ها برای تنظیم ولوم صدا و دیگری برای خاموش و روشن کردن گوشی است که هر دو دکمه از پرکاربردترین قسمت های گوشی هستند. احتمالا دکمه بیکس بای حذف شده است.

در پنل جلویی گوشی حاشیه های بسیار باریک و ظریف هستند که زیبایی گوشی چند برابر شده است. منبع انتشار عکس ها معتقد است که سطح گوشی بسیار نزدک به صاف است. حفره دوربین سلفی گوشی نسبت به نسخه های گذشته بسیار کوچک تر شده است. گوشی گلکسی S20 پلاس همچون گوشی گلکسی S20 و نوت 10 پلاس از یک محافظ صفحه نمایش از پیش نصب شده، بهره مند است.

گوشی گلکسی S20 پلاس گوشی میان رده سری گوشی های گلکسی S20 خواهد بود، بدین معنا که ی مقدار از گلکسی S20 امکانات بیشتری ارائه می دهد اما در مقابل نسبت به گلکسی S20 یولترا ضعیف تر است. شایعه شده است که شرکت سامسونگ در تولید گوشی گلکسی S20 یولترا از دوربین اصلی 108 مگاپیکسلی بهره می برد که در این حالت اندازه ی هر پیکسل 1.6 میکرو متر خواهد بود و در کنار آن همچنین لنز های ماکرو، واید و تله وجود خواهند داشت. لنز تله آن 48 مگاپیکسلی است. احتمالا میکروفون قرار گرفته در قسمت پشتی گوشی کیفیت صدا در فیلمبرداری را افزایش می دهد.

پیش بینی می شود که گوشی گلکسی S20 پلاس در دو نسخه متفاوت 4G و 5G در سراسر جهان عرضه شوند. البته در اکثر مناطق مسلما بازار 4G داغ تر خواهد بود چرا که قابلیت پشتیبانی بهتری خواهد داشت و به احتمال زیاد نسخه 5G تنها در بازار آمریکا نسخه منتشر خواهد شد. همچنین انتظار داریم که گوشی گلکسی S20 پلاس در یالات متحده یا چیپست کواکوم اسنپدراگون 865 وارد خواهد شد و در سایر نقاط با چیپست اگزینوس 990 منتشر خواهد شد.