تصاویر رندر موتو جی 8 پاور لایت لو رفت

ماه گذشته، شرکت موتورولا گوشی موتو جی 8 پاور را معرفی کرد. موتو جی 8 پاور از یک باتری با ظرفیت 5000 میلی آمپر ساعتی بهره برده است. این گوشی از چیپست اسنپدارگون 655 با رم 4 گیگابایتی و حافظه ی 64 گیگابایتی پشتیبانی می کند. صفحه نمایش آن 6.4 اینچی است. با استفاده از شکافی که برای کارت حافظه وجود دارد، می توان حافظه ی داخلی گوشی را افزایش داد. مجموعه ی دوربین عقب موتو جی 8 پاور شامل یک سنسور اصلی 16 مگاپیکسلی با دیافراگم 1.7 است و در کنار آن یک لنز 8 مگاپیکسلی تله فوتو، یک لنز 8 مگاپیکسلی واید و یک لنز 2 مگاپیکسلی واید وجود دارد.

اخیراً، شایعات به نوعی لایت از گوشی موتو جی 8 پاور اشاره می کنند و در حال حاضر رندرهایی به بیرون درز شده است که وجود آن را اثبات می کند. رونالد کوآنت برخی از رندر های موتو G8 پاور را منتشر کرده است که بر اساس آن ها اطلاعاتی منتر شده است که در ادامه این اطلاعات قرار داده شده است.

مقایسه

با توجه به تصاویری که منتشر شده است، نسخه ی لایت موتو جی 8 پاور دارای یک مجمو عه ی دوربین سه گانه در پنل پشتی است که در موتو جی 8 پاور این مجموعه چهارگانه بود. حال باید دید که کدام یکی از دوربین ها حذف شده اند. در برخی از منابع آمده است که احتمالا در نسخه ی لایت لنز تله فوتو حدف خواهد شد. اما موتورولا در این باره فعلا اظهار نظری نکرده است. احتمالا نسخه ی جدید حاشیه هایی بزرگتر داشته باشد که در این صورت مسلما اندازه ی ابعاد گوشی بزرگ تر خواهد شد. حال این بسته به کاربرن دارد که از نظر خوش دست با کدام یک راحت تر هستند. آنچه که ما می بینم این است که هر دو گوشی دارای یک حفره برای عکسبرداری سلفی هستند که مال هر دو در سمت چپ قرار گرفته است. طبق شایعات قبلی، موتو جی 8 پاور لایت از چیپست مدیا تک هلیو P35 تغذیه می شود، اما همان باتری 5،000 میلی آمپر ساعتی موتو جی 8 پاور را نگه می دارد. با توجه به انتخاب پردازنده، جی 8 پاور لایت این پتانسیل را دارد که مقاومت بیشتری از موتو جی 8 پاور را تحمل کند. در هر دو گوشی حسگر اثر انگشت دیده می شود. جک هدفون 3.5 میلی متری در نسخه ی گذشته وجود داشت و به احتمال زیاد در نسخه ی جدید هم وجود خواهد داشت. قیمت موتو جی 8 پاور 230 یورو بود که ما احتمال می دهیم نسخه ی لایت با نهایت قیمتی حدود 300 یورو به بازار خواهد آمد اما این مطلب هنوز بستگی به این دارد که تا چه مقدار امکانات گوشی تغییر خواهد کرد. موتورولا تقریبا از رنگ های خاص برای گوشی های خود استفاده نمی کند و سعی می کند که آن ها را در ساده ترین رنگ ها به بازار عرضه کند و این اتفاق برای موتو جی 8 پاور صورت گرفت اما هنوز نمی دانیم که موتو جی 8 پاور لایت با چه رنگ هایی به بازار خواهد آمد.