گلکسی اس 22 پلاس
تصاویر جدید سامسونگ گلکسی اس 22 پلاس منتشر شد!

گوشی گلکسی اس 22 پلاس مشابهت زیادی با گوشی گلکسی اس 22 دارد

با توجه به این که شایعات زیادی در رابطه با گوشی گلکسی اس 22 پلاس در چندین ماه اخیر به گوش رسید، بد نیست با مشخصات دیگری از S22 پلاس نیز آشنا شویم.

سامسونگ گلکسی اس 22 پلاس و شباهت آن با اس 22 معمولی

بهتر است بدانید که تصاویر جدیدی از این گوشی توسط منبع معتبر 91Mobiles افشا شده است که خبر از ظاهر یکسان سامسونگ گلکسی s22 پلاس با سامسونگ گلکسی اس 22 می دهد. این در حالی است که گوشی s22 اولترا از نظر ظاهری طراحی منحصر به فردی در رابطه با دو هم خانواده ی خود دارد.

طبق تصاویر منتشر شده، میتوان دید که فریم گوشی samsung galaxy s22 plus از جنس فلزی است. این مسئله چندان عجیب نیست، چرا که غالب پرچمداران موجود در بازار با فریم فلزی ظاهر می شوند.

گلکسی اس 22 پلاسنشریه ی 91mobiles در رابطه با چیپست نیز اطلاعاتی را افشا کرد. ظاهرا سامسنوگ این بار قصد دارد گوشی خود را با تراشه ی کوالکام اسنپدراگون راهی بازار کند. علت این اقدام نیز ممکن است به محدودیت در تامین تراشه ی اگزینوس ارتباط داشته باشد. البته احتمال قوی وجود دارد که گوشی گلکسی اس 22 نسخه ی اروپایی با تراشه ی Exynos 2200 راهی بازار شود. این مسئله طبق گفته ی خبرگزاری مذکور دور از انتظار نیست و قطعی به نظر می رسد.

مشخصات دوربین گوشی سامسونگ +galaxy s22

مدل پلاس در سری اس 22 میتواند دارای ماژول دوربین سه گانه باشد. این سه دوربین که هر کدام خصوصیات مخصوص به خود را دارند روی یک ماژول مستطیلی با حاشیه های کمی خمیده راهی بازار می شود. شایعات دیگری نشان می دهند که به احتمال قوی دوربین اصلی یک سنسور 50 مگاپیکسلی از نوع لنز واید بوده و دوربین دوم یک سنسور 12 مگاپیکسلی بوده و به عنوان یک لنز اولتراواید در ثبت تصاویر با زاویه ی دید فوق عریض ایفای نقش کند. دوربین سوم نیز از نوع تله فوتو بوده که میتواند تصاویر 12 بیتی را ثبت نماید. گوشی گلکسی اس 22 پلاس میتواند تصاویری با بیشترین کیفیت را برای کاربر فراهم کند.

گوشی گلکسی اس 22 پلاسمشخصات ظاهری گلکسی اس 22 پلاس

گوشی سامسونگ گلکسی S22 پلاس حدود 195 گرم وزن دارد. البته با وجود باتری 4500 میلی آمپر ساعتی وزن مذکور قابل توجیه است. شایعه شده است که صفحه نمایش گوشی گلکسی اس +22 میتواند به حداکثر روشنایی 1750 نیت برسد. همچنین صفحه نمایش گوشی مذکور میتواند از نرخ تازه سازی قابل تغییر ​​پشتیبانی کند. همانطور که گفیتم باتری 4500 میلی آمپر ساعتی در کنار شارژ سریع 45 واتی خوب به نظر می رسد.