google assistant
ترفند خفن دسترسی به ویس های ضبط شده در google assistant

دسترسی به ویس های google assistant با این روش خفن

اگر جزو کاربران گوشی های اندرویدی هستید حتما می دانید که دستیار گوگل در گوشی های اندرویدی، به عنوان یک دستیار صوتی عمل می کند. اما ممکن است ندانید که دستیار google assistant با ضبط صدای کاربر خود و تجزیه و تحلیل آن می تواند به دستور کاربر خود پاسخ مناسبی ارائه دهد. درصورتی که علاقه دارید تا به صداهای ضبط شده ی خود دسترسی یابید، این مگ را از دست ندهید.

مسیر دسترسی به ویس های ضبط شده توسط گوگل اسیستنت

در قدم اول ابتدا بایستی وارد حساب گوگل خود بشوید. یعنی با وارد کردن نام کاربری و رمز خود وارد حساب جیمیل خود شوید. سپس با کلیک بر روی منوی سمت راست، وارد بخش مدیریت حساب Google خود شوید. در قدم دوم باید به بخش صفحه ی داده ها و شخصی سازی گوگل «Data & personalisation» وارد شوید. این بخش در پایین صفحه ی حساب گوگل قرار دارد.

پس از بازکردن داده ها و شخصی سازی می توانید گزینه ی کنترل های فعالیت را ببینید. در بخش کنترل های فعالیت گوگل «Manage your activity controls»، تمامی فعالیت های مرتبط به جستجوهای وب و برنامه ها و یا نتایج موقعیت مکانی شما و سابقه ی فعالیت در Youtube را مشاهده نمایید. البته مسیر دیگری نیز برای دسترسی به این بخش وجود دارد. شما میتوانید با کلیک بر روی لینک به راحتی وارد بخش مذکور شوید.

google assistantمرحله ی سوم نیز مرتبط به مدیریت کنترل های فعالیت خود می باشد. بایستی به بخش «Manage Your Activity Controls» بروید. در مرحله ی چهارم بایستی صفحه را scroll کرده و به بخش پایین صفحه رجوع کنید. سپس بر روی مدیریت فعالیت «Manage activity» کلیک نمایید. در مرحله ی پنجم بایستی فیلتر تاریخ را بر اساس زمان مدنظر خود تغییر دهید. در مرحله ی آخر، شاهد صداهای ضبط شده ی خود خواهید بود. پس از انتخاب صدای ضبط شده ی خود، می توانید آن ها را گوش دهید.

درصورتی که از طریق لینک بالا وارد «Google My Activity» شدید می توانید مستقیما بر روی صداهای ضبط شده ی خود کلیک کرده و آن ها را گوش دهید.