سامسونگ A7 لایت
تبلت کودکانه ی سامسونگ A7 لایت عرضه شد

تبلت کودکانه ی سامسونگ Tab A7 لایت به بازار روسیه عرضه شد

غول کره ی جنوبی تبلت کودکانه سامسونگ A7 لایت خود را به کشور روسیه عرضه کرد. نام کامل این محصول “Samsung Galaxy Tab A7 Kids Edition”است. بر روی تبلت A7 لایت سامسونگ به صورت پیش فرض برنامه های کودکانه ی بسیاری بارگذاری شده است. این برنامه ها جنبه ی آموزشی و سرگرمی برای کودکان دارند.

با تبلت a7 لایت سامسونگ خیال پدر و مادرها راحت می شود

علاوه بر وجود برنامه های سرگرمی و آموزشی، با این تبلت پدر و مادر ها به راحتی می توانند فعالیت کودکان خود را کنترل نمایند. برای مثال با انجام تنظیمات خاصی میتوان مدت زمان کار با تبلت را برای کودکان محدود ساخت. علاوه بر آن برای کودکان خردسال رابط کاربری جداگانه و خاصی طراحی شده تا بتوانند به راحتی با تبلت خود کار کنند.

تبلت a7 Liteهمچنین دستیار ویژه ای به جای گوگل در این تبلت وجود دارد که نامش Marusia است. این دستیار یک خرس کوچک است که به خواسته ی کودکان برایشان داستان نیز تعریف می کند. مارویسا علاوه بر تعریف داستان، می تواند برای کودکان موسیقی پخش نماید و یا یک بازی به خصوصی اجرا کند.

قابلیت های سرگرمی در تبلت کودکانه ی سامسونگ

قایلت هایی که سامسونگ به عنوان سرگرمی در این تبلت قرار داده است را در ادامه برایتان توضیح می دهیم. یکی از آن ها تلویزیون لگو می باشد. گویا سامسونگ برای تعبیه ی چنین قابلیت هایی با چندین شرکت بزرگ همکاری نموده است. برای مثال بازی هایی مثل: Pettson’s Inventions، Brio World، چندین بازی Toca Boca، سه بازی Kikoriki و چندین بازی دیگر درون این تبلت دیده می شود.

سامسونگ برای کودکان یک قاب سیلیکونی نیز در نظر دارد

درون جعبه علاوه بر خود تبلت، یک قاب محافظ سیلیکونی نرم و درشت که دسته ای بزرگ دارد دیده می شود. این قاب بزرگ برای راحتی کودکان به همراه تبلت برای خریداران ارسال می شود.

تبلت a7 Lite

تبلت سامسونگ A7 Lite از آن جایی که برای کودکان است، بدون قابلیت پشتیبانی از سیم کارت راهی بازار می شود. این تبلت می تواند از Wi-Fi پشتیبانی نماید؛ لذا نیازی به نگرانی از بابت نحوه ی نصب نرم افزار نمی باشد؛ زیرا با اتصال به وای فای می توانید به راحتی برنامه های مورد علاقه ی کودکانتان را نصب نمایید.

 

مشخصات ظاهری و سخت افزاری تبلت a7 Lite

وجود یک نمایشگر از جنس LCD با اندازه ی 8.7 اینچی قابل تمجید است. البته وضوح تبلت a7 Lite سامسونگ معادل 1340 در 800 پیکسل است. برای تامین قدرت این تبلت، سامسونگ از تراشه ی Helio P22T استفاده نموده است. در کنار چیپست مذکور، رم 3 گیگابایتی به همراه فضای ذخیره سازی 32 گیگی خوب به نظر می رسد. البته بهتر است بدانید حافطه ی تبلت آ7 لایت سامسونگ، می تواند توسط یک کارت حافظه از نوع microSD ارتقا یابد. باتری قدرتمند 5100 میلی آمپر ساعتی درون این تبلت بسیار عالی به نظر می رسد.

قیمت تبلت a7 کودکانه ی سامسونگ

تبلت Galaxy Tab A Kids در کشور روسیه هم اکنون موجود است. قیمت این تبلت معادل 15000 روبل (205 دلار / 180 یورو / 15500 روپیه) تعیین شده است. هنوز خبری مبتنی بر عرضه ی جهانی آن به گوش نمی نرسیده است.