تاریخ رونمایی و قیمت احتمالی گلکسی Z Flip

سامسونگ پس از گلکسی فولد که تجربه ی نسبتا ناموفقی در زمینه گوشی های تاشوی اندروید برای این شرکت محسوب میشود ، میخواهد از دومین گوشی تاشو در مراسم رونمایی بزرگ خود در 11 فوریه 2020 رونمایی کند. ما در دیجی بروز گوش به زنگ خواهیم بود تا شما عزیزان را در جریان کوچکترین نشت ها و شایعات در مورد این مراسم بزرگ قرار دهیم. ناگفته نماند این مراسم بزرگترین غافلگیری صنعت موبایل در سال 2020 محسوب میشود ، چون هنوز زمان زیادی از معرفی نسل قبلی گوشی های سری S نگذشته است.

دستگاه galaxy Z Flip (این نام به صورت رسمی توسط خروجی های سامسونگ تایید شده است) با نمایشگر 7.2 اینچی ، بخشی از بزرگترین رویداد معرفی سامسونگ در سال 2020 خواهد بود. زیرا طی این مراسم سری گوشی های galaxy S20 نیز روانه ی بازار خواهند شد. طبق آخرین و جدید ترین گزارشاتی که خروجی های سامسونگ در اختیار علاقه مندان به این صنعت قرار داده اند ، گلکسی ZFlip میتواند بزرگترین و ارزانترین پرچمدار سال 2020 سامسونگ لقب بگیرد. البته اگر این غول کره ای تا آخر سال تصمیم به معرفی سری دیگری از گوشی های پرچم دار خود نکند.

وب سایت کره ای inews24  در گزارشی نوشته است که قیمت تلفن تاشوی گلکسی ZFlip  می تواند در حدود 1 میلیون برنده کره جنوبی باشد ، این مبلغی است معادل ، 860 دلار یا 660 پوند.

گفته میشود سامسونگ برای حذف رقیبانی همچون موتورولا و هواوی ، از بازار گوشی های تاشو، احتمال دارد یک قیمت بسیار پایین و تهاجمی برای ZFlip در نظر بگیرد، البته این در حالی است که رقیب آمریکایی که گوشی تاشوی خود با نام Razr را در 2019 معرفی کرده بود ، هنوز به بازار عرضه نکرده است و زمان دقیقی هم به صورت رسمی برای این مهم اعلام نشده است. کمپانی سامسونگ اگر قبل از رسیدن گوشی موتورولا به داخل فروشگاه ها ، گوشی تاشوی خود را با قیمتی مشابه عرضه کند ، میتواند ضربه ی مهلکی در این زمینه به این برند امریکایی چینی وارد کند.

همگی مجبوریم برای کسب اطلاعات کامل در مورد گلکسی Z Flip و سایر گوشی های پرچم دار سامسونگ تا 11 فوریه و رویداد غیر منتظره ی نیویورک صبر کنیم. البته شما میتوانید تا روز رونمایی هر گونه اخبار و اطلاعات موجود در مورد این مراسم و محصولاتش را در دیجی بروز دنبال کنید.

با تشکر از لطف و بردباری شما عزیزان