تفاوت های بین سری جدی اپل واچ با مدل قبلی آن
به زودی از اپل واچ سری 5 ریفربیشد رونمایی خواهد شد!

علاقه مندان به اپل واچ می توانند این وعده را واقعی بدانند که به زودی اپل واچ متناسب با سلیقه ی آنها یعنی اپل واچ سری 5 ریفربیشد عرضه خواهد شد.

با عرضه شدن اپل واچ های جدید برخی از نیازهای کاربران نیز برطرف می شود. اپل واچ سری 5 ریفربیشد یکی از جدیدترین مدل های آن است که می تواند علاقه مندان زیادی را به سوی خود جذب کند. در حال حاضر این محصول تنها به صورت اینترنتی قابل خرید است. این خرید باید حتماً از طریق سایت مجاز اعلام شده باشد.

بررسی های اولیه حاکی از آن است که در شرایط کنونی و با توجه به التهابات موجود بازار یکی از راه های برای افزایش در فروش کاهش قیمت هاست. در این ساعت هوشمند شما ویژگی های بالقوه بسیاری را بررسی خواهید کرد. اما همه ی این امکانات در کوتاه ترین زمان ممکن و همچنین در بهترین طراحی به شما عرضه خواهد شد.

یک مقایسه نشان می دهد که تفاوت قیمتی وجود دارد. تا به امروز دلیل اصلی این تغییر در قیمت معرفی نشده اما در هر صورت قیمت اصلی محصول با نسخه ی کنونی بسیار متفاوت خواهد بود. برند اپل سایت هایی مخصوص از جمله آمازون را در اختیار دارد که فروش از طریق این سایت ها امکان پذیر خواهد بود. شاید با وجود این اپل واچ بتواند بازار را با ورود خود تکان بدهد.

اپل و سایت های مربوط به آن را حتماً دنبال کنید. هرازگاهی در این سایت تخفیفات ویژ ه ای وجود دارد. این تخفیفات می تواند بین 50 تا  100 دلار متفاوت است. این ساعت از نظر مکان یابی به سیستم جی پی اس مجهز می باشد.

تفاوت های بین سری جدی اپل واچ با مدل قبلی آن

تفاوت قیمت حدود 60 دلاری می تواند بیانگر عزم جدی تولید کنندگان برای جذب مشتری بیشتر  است. تخفیف برای اپل حرف اول را  می زند. این شرکت از این طریق با قیمتی واقعاً استثنایی اقدام به فروش می کند. هرچه قیمت پایین تر و امکانات بالاتر بوده خرید هم به همان نسبت افزایش خواهد یافت.

اپل واچ و سایر محصولات مربوط به شرکت اپل پیش از آنکه به بیرون راه پیدا کنند باید از تست های مختلفی عبور کند. برای اطمینان از خرید یک گارانتی قدرتمند برای برطرف نمودن هر نوع مشکل مربوط به ساعت و … وجود دارد.  در صورتی که مشکلات قابل حل نباشند از طریق توضیحات ارائه شده در ضمانت نامه در برخی از مواقع هیچ ارتباطی وجود ندارد.

یکی از سرویس ها بسیار متنوع برای افزایش مدت زمان گارانتی مربوط به اپل واچ را می توانیم به  AppleCare نسبت دهیم.