بهترین گوشی شیائومی
بهترین گوشی شیائومی با تراشه ی قدرتمند و شارژ سریع 67 واتی

بهترین گوشی شیائومی با تراشه اسنپدراگون 870، شارژ 67 واتی و دوربینی «تهاجمی» در راه است!

شایعات اظهار می دارند که گویا شیائومی قصد دارد؛ دو گوشی هوشمند جدید، با چیپست کوالکام اسنپدراگون 870 به بازار عرضه کند. این دو گوشی قرار است با فرم «مینی» مانند آیفون 13 مینی عرضه شوند. اکنون، یک توییت جدید از Tipster Mukul Sharma، مجدداً تأیید می کند که بهترین گوشی شیائومی، به زودی به بازار جهانی عرضه خواهد شد.

مشخصات احتمالی پرچمدار Xiaomi در آینده

گوشی پرچمدار میان رده ای که در اینجا صحبت می شود؛ ظاهراً این هفته نیز در TENAA ظاهر شده است. نویسنده و روزنامه نگار هندی،  Tipster Mukul Sharma، ادعا می کند که گوشی هوشمند آینده شیائومی، از قابلیت شارژ سریع 67 واتی پشتیبانی می کند. وی در این راستا می گوید که گوشی شیائومی از یک دوربین بسیار تهاجمی برای بازار جهانی بهره خواهد برد. جدیدترین اطلاعات فاش شده حاکی از آن است که عرضه این گوشی هوشمند با تراشه ی قدرتمند اسنپدراگون 870 در حال حاضر چندان دور نیست.

بهترین گوشی شیائومی

این گوشی هوشمند مرموز می تواند همان گوشی هوشمندی باشد که اخیراً در وب سایت TENAA با شماره مدل 2112123AC در فهرست بندی قرار گرفته است. لیست TENAA همچنین تایید می کند که گوشی هوشمند شیائومی در آینده، از چیپست کوالکام اسنپدراگون 870، به همراه پشتیبانی از شارژ 67 واتی رونمایی خواهد شد. مشاور محبوب Digital Chat Station، همچنین معتقد است که دستگاه شماره گذاری شده با مدل 2112123AC در چین عرضه خواهد شد. در حالی که مدل شماره یک 2112123C، در خارج از چین به عنوان گوشی با برند Redmi عرضه خواهد شد. مشاور توئیتر Abhishek Yadav ، نیز همین موضوع را با تصاویری از وب سایت صدور گواهینامه TENAA تایید کرده است.

سخن آخر

جالب است ببینیم که شیائومی چگونه دوربین‌های گوشی هوشمند آینده اش را بهبود می‌بخشد، زیرا این تنها نگرانی اصلی در مجموعه اخیر دستگاه‌هایش با چیپست‌های درجه یک و دوربینی تهاجمی بوده است.

اگرچه عرضه این گوشی هوشمند در هند تایید نشده است، اما ممکن است این دستگاه در نهایت پس از عرضه جهانی، در هند رونمایی شود.