Galaxy Tab S8 Ultra
بریدگی ناچ Galaxy Tab S8 Ultra رسما تایید شد

بریدگی ناچ Galaxy Tab S8 Ultra رسما تایید شد

شایعات در مورد تبلت Galaxy Tab S8 Ultra حاکی از آن است که این دستگاه با بریدگی ناچ در صفحه نمایش عرضه خواهد شد. دقایقی قبل صحت این امر توسط یکی از معتبر ترین افشاگران سامسونگ تایید شده است. در حقیقت Ice Universe چیزی را به اشتراک گذاشته است که به نظر می رسد یک رندر رسمی از Galaxy Tab S8 Ultra وجود این ناچ را تایید میکند!

ظاهرا این ناچ دو دوربین سلفی را در خود گنجانده است. لنز دوم میتواند ویدئوهایی با وضوح 2160 پیکسل و با سرعت 30 فریم در ثانیه ضبط کند. احتمال میرود لنز اصلی هم از همین قابلیت بهره برده باشد. به لحاظ ظاهری این بریدگی ناچ به طرز قابل توجهی کوچک تر از ناچ های معروف اپل است که در مک بوک ها تعبیه شده است.

Galaxy Tab S8 Ultra

نگاهی به رندرهای افشا شده قبلی

همان طور که میدانید سال گذشته تبلت های گلکسی Tab S7 و +Tab S7 رونمایی و عرضه شدند. سامسونگ امسال قصد دارد سه تبلت رده بالاتر خود را رونمایی کند. برند محبوب سامسونگ، علاوه بر Galaxy Tab S8 و Galaxy Tab S8 پلاس، قصد دارد تبلت جدیدی تحت عنوان Galaxy Tab S8 Ultra عرضه کند. مدل اولترا همان طور که از نامش پیداست، سر تر از دو تبلت دیگر بوده و بهترین ویژگی ها را خواهد داشت.

Galaxy Tab S8 Ultra

استیو مدعی است که Samsung Galaxy Tab S8 Ultra به یک صفحه نمایش 14.6 اینچی مجهز شده است. همچنین Galaxy Tab S8 و Galaxy Tab S8 پلاس به ترتیب 11 و 12.4 اینچی در نظر گرفته شده اند. تصاویر فاش شده از مدل اولترا، در پنل پشتی یک ماژول دوربین بیضی شکل دوگانه را نشان میدهد. در امتداد همین ماژول یک نوار مغناطیسی تعبیه شده است. ظاهرا این قسمت برای قلم S در نظر گرفته شده است.

Galaxy Tab S8 Ultra

مدل اولترای این تبلت از جک 3.5 میلی متری هدفون پشتیبانی نمیکند. اما تصاویر دیگر از وجود اسپیکرهای چهارگانه و پورت تایپ سی خبر میدهند. این تبلت ابعادی معادل 325.8 در 207.9 در 5.4 میلی متر را به خود اختصاص داده است. به همین سبب بلند تر و باریک تر از +Samsung Galaxy Tab S7 به نظر میرسد. احتمال میرود سامسونگ Galaxy Tab S8 Ultra تنها تبلت بین سه تبلت جدید باشد که از ناچ صفحه نمایش بهره میبرد.

Galaxy Tab S8 Ultra

پیش بینی میشود این سه تبلت جدید، در ماه نوامبر یا دسامبر به بازار عرضه شوند مگر اینکه کمبود تراشه جهانی سامسونگ را مجبور کند تا عرضه آن را تا سال 2022 به تعویق بیندازد!