بروز رسانی پوکو اف 3
POCO F3 و Xiaomi Mi 11X بروز رسانی MIUI 12.5 را دریافت می کنند

MIUI 12.5 Enhanced Edition در حال حاضر جدیدترین نسخه سیستم عامل موبایل شیائومی بر اساس اندروید است. شرکت شیائومی ماه گذشته از آن رونمایی کرده است و بالاخره امروز این نسخه از MIUI به بازارهای بین المللی رسیده است. در این راستا اولین گوشی هایی که آن را دریافت کردند Xiaomi Mi 11X و POCO F3 هستند. با دیجی بروز همراه باشید تا به بررسی جزئیات این خبر بپردازیم.

گوشی پوکو اف 3

حدود سه هفته پیش شیائومی، به شکلی رسمی این نسخه ارتقا یافته یعنی MIUI 12.5  را معرفی کرد. این نسخه بهبود یافته همان طور که از نامش پیداست، سبب افزایش سرعت دستگاه و بهبود کلی عملکرد آن خواهد شد. Redmi K40 یکی از اولین گوشی هایی بود که MIUI 12.5 Enhanced Edition را در چین دریافت کرد. در واقع پوکو اف 3 و می 11 ایکس اولین گوشی هایی هستند که در خارج از کشور چین این بروز رسانی را دریافت میکنند.

بروز رسانی MIUI 12.5 گوشی می 11 ایکس

پس از بروز رسانی گوشی پوکو F3، نسخه فریمور آن به شماره ساخت  V12.5.3.0.RKHINXM تغییر می یابد. لازم به ذکر است که گوشی موبایل POCO F3 در بازارهای متعددی به فروش میرسد. از این رو در حال حاضر آپدیت جدید MIUI برای نسخه  Global این گوشی با شماره ساخت V12.5.3.0.RKHMIXM در دسترس است. احتمالا امکان بروزرسانی آن در طی روزهای آتی برای سایر مناطق هم فراهم خواهد شد. پیشنهاد ما این است که اگر این بروز رسانی در دسترس شما بود، آن را دریافت و نصب کنید. چرا که قطعا بهبود عملکرد گوشی تان، رضایت شما را جلب خواهد کرد.

بروز رسانی جدید MIUI 12.5

در نهایت لازم به ذکر است که مانند سایر بروز رسانی های سیستم OTA ، MIUI 12.5 Enhanced Edition برای Mi 11X و POCO F3 نیز به صورت دسته ای عرضه می شود. بنابراین ، راه اندازی کامل آن ممکن است مدتی طول بکشد. لذا اگر هنوز آپدیت جدید را دریافت نکرده اید جای نگرانی نیست. تا چند روز آینده این امکان برای شما هم فراهم خواهد شد.