برنامه ی جدید واتساپ برای ویندوز و مک تولید خواهد شد

برنامه ی جدید واتساپ برای ویندوز و مک طراحی خواهد شد

شاهدیم که اپلیکیشن واتس‌ اپ مدتی است که بر روی رایانه‌ها به راحتی در دسترس بوده است، اما واتساپ فعلی در اصل یک برنامه مختص تلفن همراه بود که برای دسکتاپ نیز استفاده می شد. برنامه ی جدید واتساپ به گفته ی منبع موثقی از ایتالیا، مختص ویندوز و مک تولید خواهد شد. گویا قرار است برنامه ی واتساپ فعلی در آینده به طور کامل تغییر کند، زیرا این شرکت در حال توسعه یک برنامه کاملاً جدید برای ویندوز و macOS است.

منبع Aggiornamenti Lumia، اسکرین شات ها و گیف هایی را منتشر کرده است که نشان می دهد نرم افزار جدید چگونه خواهد بود و چه ویژگی های کلیدی در آن شاهد خواهیم بود.

برنامه ی جدید واتساپ

قابلیت های اپلیکیشن نسخه دسکتاپ

واتساپ UWP (پلتفرم جهانی ویندوز، به برنامه اجازه می دهد تا در ایکس باکس نیز استفاده شود) قرار است در ویندوز 11 نیز اجرا شود. همچنین اپلیکیشن اختصاصی واتساپ دسکتاپ قرار است با دکمه های نیمه شفاف طراحی شود. حتی زمانی که این اپلیکیشن بسته است، به صورت معمول می تواند کار کند و اعلان‌ها را دریافت نماید.

گویا شروع آن بیش از یک ثانیه طول نخواهد کشید. همچنین ALumia فاش کرد که این برنامه دارای یک ویژگی خاص در طراحی اش خواهد بود که برای سیستم هایی با صفحه نمایش لمسی، بسیار زیبا عمل خواهد کرد.

برنامه ی جدید واتساپ

منوی تنظیمات در شش گروه دسته بندی خواهد شد. این منو شامل عمومی، حساب، چت، اعلان ها، ذخیره سازی و راهنما خواهد بود. این برنامه بسیار شبیه اسکایپ به نظر می رسد، اما با برخی عناصر طراحی مسطح و رنگ سبز سنتی حباب های مکالمه.

وب سایت WABetaInfo اضافه کرد که نسخه جدید واتساپ برای macOS نیز می آید. در رابطه با تغییرات اصلی که در این نسخه از واتساپ شاهدیم وجود یک رابط کاربری بهبود یافته خواهد بود.

زمان عرضه ی whatsapp جدید نسخه ی دسکتاپ

منبع ایتالیایی wabetainfo هیچ نوع خبری مبنی بر زمان عرضه ی این نسخه منتشر نکرده است. در صورت دست یافتن به اخبار جدید در مجله ی خبری دیجی بروز منتشر خواهیم کرد. با ما همراه باشید.