بتای اندروید 11 و توانایی کنترل موسیقی
بتای اندروید 11 و توانایی کنترل موسیقی

اندروید 11 می تواند ویژگی های خود را  رفته رفته به ما نمایش دهد، بر همین اساس می توان گفت که یکی از بارز ترین ویژگی های مورد نظر در این اندروید به موسیقی آن ارتباط دارد.

کنترل کردن هر چیزی می تواند لذت بخش باشد، به شرطی که بتوان کنترل آن را در دست داشت و این حس لذت بخش را با تمام وجود خود درک نمود. در این سری از تغییرات مربوط به سیستم اندروید به آنچه که از هر نظر برای ما قابل درک تر است توجه ویژه ای صورت پذیرفته است. با وجود آنکه عرضه این محصول تا حدودی در شک و تردید بود اما حالا می توان گفت که به نوعی رسمی شده و تا حدودی تأیید شده است.

ویژگی های اصلی در اندروید 11 چگونه است؟

با وجود آنکه برخی از کاربران در رابطه با زمان آن هنوز در شک و تردید بودند اما در نهایت هم اکنون می توان گفت که برخی از کاربران به استفاده کردن از آن اذعان دارند. یعنی سیستم آنها توانسته تا اندروید 11 را بر روی خود فعال کند. هر نوع به روزرسانی لذت بخش خواهد بود و می تواند تغییرات خوبی را به دنبال داشته باشد.

از ویژگی های عمده جدید در اندروید 11 به موضوع منوی جدید آن هم اختصاص دارد. این منو به صورت کاملاً حبابی است. منوهای ازین قبیل را می توان در چت های مربوط به فیس بوک دید. منویی که برای پاور آن بوده هم به نوعی از ابتدا طراحی شد تا بتواند در جلب نظر همگان مؤثر واقع شود. یکی از جنبه های اصلی در به روزرسانی را می توانیم به پیکسل لانچر آن هم نسبت دهیم. یکی از اهداف طراحی برای این به روزرسانی در حقیقت تنها به گوشی های مربوط به برند پیکسل اختصاص دارد.

Media resumption

از مهم ترین خصوصیات موجود در این سیستم اندرویدی به فرمان های کنترلی آن اختصاص داده می شود. این فرمان های موجود برای پخش نمودن موسیقی جریان دارد. در این سیستم شما هم می توانید از حالت کنترل کوتاه و هم از حالت کنترل گسترده آن کمک بگیرید. اگر نوع پیشرفته و گسترده آن را در نظر داشته باشید به آسانی می توانید از یک منوی بسیار پیشرفته کمک بگیرید.

تغییر در وضعیت آیکون ها در اندروید 11

شکل هایی جدید را بر روی صفحه مربوط به هوم اسکرین خود مشاهده خواهید کرد. در واقع می توان گفت که این آیکون های جدید  تا حدود زیادی جذابیت لازم را به شما هدیه خواهد داد. انواع حالت های نمایشی آن را می توان به Tapered Rectangle  و حالت دایره ای و مربعی آن نسبت داد.

اتصال به وای فای تغییر پیدا خواهد کرد!

زمانی که شما بتوانید اتصال خود را به وای فای انجام دهید، در نهایت می توان این چنین گفت که آدرس مربوط به آن تغییر خواهد کرد.