ایرپاد پرو لایت تحولی عظیم در بازار ایجاد خواهد کرد؟!
ایرپاد پرو لایت تحولی عظیم در بازار ایجاد خواهد کرد؟!

این احتمال وجود دارد که در ماه بعد یک ایرپاد جدید، بسیار شیک با قیمتی مناسب با نام ایرپاد پرو لایت به بازار عرضه شود تا طرفداران ایرپاد آن را خریداری نمایند.

هرچه علم پیشرفت بیشتری پیدا می کند، در نهایت می توان گفت که به همان نسبت تکنولوژی هم پا فراتر می گذارد. در حقیقت باید به این موضوع اشاره نمود که همگام بودن با تکنولوژی نیاز به این دارد تا شما هر لحظه و هر ساعت خود را به روز کنید. تنها یک روز تعویق یا دور ماندن از این دنیا شما را به یک فرد با احساس خلاء مبدل خواهد کرد.

زمان رونمایی مربوط به این ایرپاد را می توان به سال قبل نسبت داد. در واقع از سال گذشته تدارکاتی برای این منظور انجام شد، تا اینکه ماه آینده به صورت رسمی و واقعی به بازار راه پیدا کند. البته این زمان احتمالی شایعه است، اما در حقیقت می توان گفت که حتی شایعات هم روزی واقعی می شوند. این شایعه از یک عضو جدید در بزرگ ترین گروه ایرپادها اشاره دارد.

البته باید این نکته را مدنظر قرار داد که ایرپاد موردنظر ما در کنار خود یک مهمان دیگر را هم به همراه دارد و آن مک بوک نام دارد. این مک بوک پرو، جدیدترین مدلی بوده که به زودی راهی بازار می شود. البته زمان عرضه آن تا حدودی همانند زمان عرضه ایرپاد پرو لایت بوده که نمی توان به صورت قطعی از آن یاد کرد.

یکی از بارزترین ویژگی هایی که برای ایرپاد موردنظر وجود دارد در خصوص حذف نمودن انواع نویزهایی است که مانع از برقراری ارتباط صحیح می شود. البته ایرپاد پرو تا پیش از این پرچم دار این رده بود. در حال حاضر خبرگزاری های بسیاری از این رویداد مهم خبر می دهند که ماه مه ماه عرضه آن است. بنابراین تا زمان عرضه کمی صبر میکنیم. ارزان قیمت بودن نسخه قبلی توانسته تا شرایط خوبی را رقم بزند.

با اینکه شایعه های بسیاری در خصوص زمان عرضه وجود دارد، همچنین اطلاعاتی در رابطه با ایرپاد، اما باز هم با قطعیت نمی توان در خصوص آن نتیجه گیری نمود. رفته رفته این امکان وجود دارد که تغییر و تحولاتی هم ایجاد شده و با توجه به شیوع ویروس کنونی این زمان هم دستخوش تغییراتی قرار گیرد. اما اگر به واقعیت تبدیل شود، مجهز ترین ایرپاد کنونی بازار را در گوش خود قرار داده و از گوش دادن به آن لذت می برید.