ایربادز3 شیائومی TWS
ایربادز3 شیائومی TWS در کنار سری شیائومی12 معرفی شد

ایربازد3 شیائومی TWS به همراه محصولات جدید شیائومی در رونمایی 28 دسامبر معرفی شد

شیائومی در رونمایی بزرگی که در تاریخ 28 دسامبر سال 2021 برگزار شده بود، از محصولات جدید خود که شامل سری شیائومی 12 و ساعت هوشمند اس 1 شیائومی می باشد، رونمایی کرد. یکی از این محصولات جدید ایربادز3 شیائومی TWS است. در ادامه به مشخصات کامل ایربادز3 شیائومی با توانایی پشتیبانی از TWS می پردازیم.

مشخصات Air buds3 با قابلیت TWS

ایرفون 3 شیائومی همانطور که از تصاویر پیداست به سبک درون گوشی طراحی شده است و دارای ساقه های بلندی می باشد. هدفون هوشمند ایربادز3 در بخش گرد و بالایی اش میکروفون های ریزی دارد که برای مکالمه تعبیه شده است. ایربادز 3 شیائومی از قابلیت ANC که مخفف Air Noise Canceling می باشد، بهره می برد. این قابلیت حیاتی زمان مکالمه ی کاربر به خوبی اهمیت خود را نشان می دهد. با این قابلیت کاربر میتواند به خوبی در مکان های شلوغ و پر سرو صدا بدون مشکل به مکالمه ی خود ادامه دهد. علاوه بر آن نیز مخاطب میتواند صدای کاربر را بدون نویزهای اضافی داشته باشد. قابلیت TWS، این هدفون را قادر می سازد تا به همراه هدفون دیگر به صورت همزمان با یک منبع، اتصال برقرار کرده و موسیقی پخش نماید.

ایربادز3 شیائومی TWSایربادز3 شیائومی از استاندارد IP55 بهره می برد. جدیدترین هدفون بی سیم شیائومی، ضد آب بوده و در برابر نفوذ گرد و غبار و خاک بسیار مقاوم است. هدفون مذکور، میتواند تا 40 دسی بل نویز را از پیرامون کاربر حذف کرده و صدایی واضح و شفاف را برایش فراهم آورد. شیائومی، ایربادز 3 خود را به میکروفون های سه گانه مجهز کرده است تا در ارائه ی وضوح صدای بالا تاثیر قابل توجهی داشته باشد.

توضیحات بیشتر در مورد ایربادز3 شیائومی

شیائومی ادعا می کند با یک بار شارژ با ANC خاموش میتوانید تا 32 ساعت بی وقفه از این هدفون استفاده کنید. کیس درون جعبه نیز برای شارژ هدفون ها است. برای شارژ این کیس می توان از طریق درگاه USB-C و یا به صورت بی سیم از طریق هر شارژر سازگار Qi شارژ کرد. برای اتصال این هدفون با گوشی های خود، بلوتوث نسخه 5.2 وجود دارد. این بلوتوث قدرتمند، بدون قطع و وصلی مکرر، در کمتر از 5 ثانیه با گوشی های هوشمند اتصال برقرار می کند. علاوه بر وضوح صدای بالا با استفاده از قابلیت حذف نویز فعال در شیائومی بادز 3، شیائومی قابلیت صدای Hi Fi نیز وجود دارد. این قابلیت تنها در دستگاه های صوتی رده بالا وجود دارد و میتواند شفافیت در پخش صدا را دوچندان کند.

قیمت ایرفون 3 شیائومی

ایرفون 3 شیائومی 449 یوان (70 دلار) قیمت دارد. در رابطه با قیمت در بازارهای بین المللی و یا عرضه به خارج از کشور چین هنوز جزئیاتی ارائه نشده است.