iPhone SE 3
اپل iPhone SE 3 و دو iPad را وارد بازار هند میکند

اپل iPhone SE 3 و دو iPad را وارد بازار هند میکند

انتظار میرود اپل، مقرون به صرفه ترین گوشی خود یعنی نسل بعدی آیفون SE را در نیمه اول سال جاری معرفی کند. شواهد دیگری نیز بیانگر آن است که اپل گوشی iPhone SE 3 و چند آیپد جدید را روانه بازار خواهد کرد. شایعات متعددی پیرامون گوشی iPhone SE 3 یا همان iPhone SE Plus منتشر شده است. بسیاری از خبرگزاری ها مدعی اند که اپل، آیفون اس ای 3 را در ماه مارس یا آوریل 2022 وارد بازار خواهد کرد.

مطابق با گزارش 91mobiles، منابع صنعتی اذعان دارند که یک آیفون جدید و دو مدل آیپد ارزان قیمت برای آزمایش وارد کشور هند خواهند شد. ظاهرا گوشی آیفون یاد شده با شماره مدل های A2595 ،A2783 و A2784 عرضه خواهد شد. قیمت آن نیز در حال حاضر حدود 300 دلار تخمین زده میشود. اگر چه در این گزارش، اطلاعات بیشتری در مورد این گوشی و آیپد ها منتشر نشده است. اما با این حال پیش بینی میشود iPhone SE 3 ابعادی معادل 4.7 اینچ را به خود اختصاص دهد. در مورد طراحی ظاهری نیز به احتمال قوی، آیفون اس ای 3 همان شکل و شمایل نسل پیشین خود را خواهد داشت، با این تفاوت که از نظر پردازنده قوی تر بوده و شبکه ارتباطی 5G را نیز ارائه میدهد.

iPhone SE 3

سایر جزئیات

آیپد های یاد شده نیز در شماره مدل های A2588 ،A2589 ،A2757 و A2761 دیده شده اند. انتظار میرود دو مدل اول آیپد ایر جدید باشند. قیمت این دو دستگاه بین 500 الی 700 دلار تخمین زده میشوند. در حالیکه دو شماره مدل دوم، به آیپد ارزان تری با قیمت حدود 300 دلار اختصاص دارند. البته در حال حاضر هیچ یک از این اطلاعات به شکل رسمی توسط خود کمپانی اپل تایید نشده است. به احتمال قوی در روزهای آتی اطلاعات جامع تری از این خبر افشا خواهد شد. مجله خبری فروشگاه آنلاین دیجی بروز هر گونه اطلاعات تکمیلی در این خصوص را در اختیار شما همراهان همیشگی قرار خواهد داد.