اپل واچ 7 و هر آنچه که از آن انتظار داریم

از اپل واچ سری هفت چه انتظاراتی داریم؟

طی روز های آینده شاهد معرفی محصولات جدید بزرگترین کمپانی دنیای تکنولوژی خواهیم بود. با توجه به گفته های تیم کوک که قرار است تا شاهد دسته بندی های جدیدی باشیم. احتمالا اپل با سوپرایزی جذاب قرار است تا هیجان این مراسم را بالا ببرد. در بخش ساعت های هوشمند اما انتظارات بالا است. اپل واچ 7 طبق گفته ها قرار است تا با طراحی جدید و قابلیت های بیشتر سهم خود را در بازار بالا ببرد. البته این تمامی موراد نیست و احتمالا اپل برای ویژگی های سلامت و دیگر قابلیت های این ساعت نیز برنامه ریزی کرده است. برای بررسی دقیق ترین احتمالات تا امروز با دیجی بروز همراه باشید.

 

طراحی اپل واچ سری 7

اپل به گذشته بازگشته است. طراحی آیپد ها، آیفون ها و حتی آیمک ها زبان طراحی جدید را به خود گرفته اند. زبان طراحی اپل از سطوح خمیده و کرو خورده به لبه های تیز رسیده است. تنها جایی از این طراحی ها که با خمیدگی مواجه شده اند گوشه های صفحه هستند. اپل با این طراحی ها به شعار کمال زیبایی در سادگیست نزدیک تر شده و همین سادگی با در نظر داشتن کیفیت ساخت فوق العاده اپل محصولاتی بی نقص را روانه بازار می کند.

 

انتظارات و شایعات پیرامون طراحی اپل واچ سری 7

به احتمال زیاد اپل از سبک طراحی جدید خود در اپل واچ های نسل جدید استفاده کند. این موضوع به زیبا تر شدن و احتمالا باریکتر شدن محصول منجر خواهد شد. همچنین هماهنگی طراحی بین محصولات مختلف اکوسیستم دلپذیری را برای محصولات اپل مهیا می سازد. به احتمال زیاد اپل از سایز استاندارد 40 و 44 میلی متری قبلی خود فاصله بگیرد و شاهد استاندارد جدید 41 و 45 میلی متری در اپل واچ های این سری باشیم. البته این اندازه شاید خیلی محسوس نباشد ولی در دنیای ساعت ها می تواند باعث یک سری تغییرات شود. همچنین با تغییر سایز ساعت احتمال بزرگتر شدن صفحه نمایش نیز وجود دارد و کاهش حاشیه های صفحه نمایش می تواند به این موضوع کمک کند.

 

چه زمانی اپل واچ عرضه خواهد شد؟

طبق گفته افشاگر با سابقه اپل یعنی آقای مینگ چی کو به احتمال زیاد عرضه ساعت ها بصورت دقیق مشخص نیست. البته به دلیل استفاده از نمایشگر های جدید بعید بنظر می رسد که شروع فروش با تعداد زیادی از این گجت ها همراه باشد. با این اوصاف قطعا در ابتدا با فروش بسیار محدود تری مواجه خواهیم شد.

قیمت اپل واچ های سری 7

گرچه هنوز هیچ خبر موثقی از قیمت های اپل واچ های سری هفتم نیست. ولی با توجه به شایعات و سابقه ی اپل بسیاری از وبسایت ها به بررسی قیمت هی آینده پرداخته اند. به احتمال زیاد مدل پایه اپل واچ با قیمت 399 دلار راهی بازار شود. همچنین در مدل های سلولار نیز به احتمال زیاد شاهد برچسب قیمتی 499 دلاری خواهیم بود. در آخر باید گفت که تا معرفی رسمی این محصولات تمامی نظر ها در حد حدس و گمان باقی می مانند. البته در روز معرفی نیز انتظار معرفی محصولات هیجان انگیزی را از اپل خواهیم داشت که به احتمال زیاد فروش خوبی را هم تجربه خواهند کرد.