اپل واچ سری 7
اپل واچ سری 7 با صفحه نمایش بزرگتر و بدنه مقاوم تر

اپل واچ سری 7 با صفحه نمایش بزرگتر و بدنه مقاوم تر به بازار می آیند

حدود 14 ساعت از رونمایی اپل واچ سری 7 میگذرد. همان طور که شاهد آن بودیم، بسیاری از گمانه زنی ها ثابت نشدند. بر خلاف شایعاتی که چندی پیش منتشر شده بودند، اپل در طراحی اپل واچ سری 7، از لبه های تیز و مربعی استفاده نکرده است. لذا شاهد لبه هایی نرم و خمیده هستیم. البته ترکیب این طراحی با صفحه نمایش بزرگتر، جلوه بصری بسیار زیبایی برای این ساعت هوشمند ایجاد کرده است.

اپل واچ سری 7

در واقع بزرگترین پیشرفت اپل، در طراحی اپل واچ سری 7، طراحی صفحه نمایش بزگتر میباشد. اپل حاشیه ها تا 1.7 میلی متر کاهش داده است. به همین سبب شاهد کاهش حاشیه ها تا حدود 40 درصد، نسبت به سری 6 اپل واچ ها هستیم. به جرات میتوان گفت صفحه نمایش بیشتر از 20 درصد بزرگتر شده است. لذا محتوای بیشتری در آن قابل رویت است. این تغییر به قدری مشهود است که حتی در عکس ها هم به وضوح قابل لمس است.

اپل واچ سری 7

Watch Series 7، همچنین از دوام بسیار بالایی برخوردار میباشد. پوششی مقاوم در صفحه نمایش، این ساعت هوشمند را از خطرات و آسیب های احتمالی حفظ میکند. همچنین اپل واچ سری 7 دارای گواهی نامه استاندارد IP6X میباشد. به این معنی که در برابر ذرات آب و گرد و غبار مقاوم است.

اپل واچ سری 7

دکمه های کناری و دکمه چرخشی فیزیکی، نسبت به نسل قبل خود، بزرگتر شده است. تا عملا کار با آن به سهولت انجام پذیرد. بزرگتر شدن صفحه نمایش، سبب شده است که اعلان های بیشتری در این صفحه، قابل نمایش باشد. همچنین کیبورد ارتقا یافته و اکنون فرایند تایپ پیام، به سهولت انجام میگیرد.

اپل واچ سری 7

جزئیات بیشتر

اپل مدعی است که اپل واچ های جدید، از عمر باتری با دوام 18 ساعته برخوردار میباشد. همچنین به لطف شارژ سریع جدید  USB-C، فرایند شارژ شدن تا 33 درصد سریع تر شده است. گفته شده شارژ اپل واچ سری 7 از صفر تا حدود 80 درصد، در بازه زمانی 45 دقیقه صورت میگیرد. در واقع این سرعت شارژ بسیار عالی به حساب می آید.

برند اپل، اپل واچ 7 را در 5 رنگ جذاب طراحی کرده است. همچنین لازم به ذکر است که این اپل واچ ها با 100 درصد آلومینیوم بازیافتی طراحی و تولید شده اند. در این راستا اپل بیان کرده است که شاهد سه مدل فولاد ضدزنگ و یک تیتانیوم هم خواهیم بود.

اپل واچ سری 7

Watch Series 7 در پاییز امسال عرضه خواهد شد. قیمت پایه برای این محصول، 399 دلار در نظر گرفته شده است. اپل واچ سری 3 نیز همچنان در حال فروش قرار دارد. قیمت آن نیز از 199 دلار شروع میشود. همچنین گفته میشود فروش Watch SE با 279 دلار ادامه دار خواهد بود. اما ظاهرا اپل واچ سری 6 دیگر عرضه نخواهد شد.

اپل واچ سری 7