نسخه ی iOS 15.2
اپل نسخه ی iOS 15.2 را به همراه iPadOS 15.2.1 عرضه کرد

کمپانی اپل دو نسخه ی جدید از سیستم عامل های iOS 15.2 را به همراه iPadOS 15.2.1 عرضه کرد

همانطور که میدانید کاربران گوشی ها و تبلت های اپل مدت هاست که منتظر عرضه ی آخرین نسخه ی iOS هستند. این دستگاه های هوشمند بالاخره بعد از مدت ها میتوانند آخرین نسخه ی iOS 15.2.1 را دریافت کنند. طبق گفته ی اپل، امروز بروزرسانی جدید برای دستگاه های هوشمندی نظیر تبلت ها و آیفون ها به صورت جداگانه عرضه می شود. همانطور که افزایش جزئی در نسخه سازی مشاهده می شود، لذا این آپدیت برای رفع باگ های نسخه ی iOS 15.2 عرضه شده است. برای دریافت جزئیات بیشتر با ما همراه باشید.

آپدیت iOS 15.2.1غول فناوری کوپرتینیویی اعلام نموده است که این نسخه از آپدیت حجمی معادل 970 مگابایت دارد. با توجه به حجم میتوان دریافت که این نسخه صرفا برای رفع باگ است. برای مثال برخی از کاربران قادر به دانلود عکس از iCloud نبودند و همچنین برنامه ی CarPlay نیز برخی باگ ها را برای کاربران ایجاد نموده بود.

جزئیات بیشتر در رابطه با آپدیت iOS15.2.1

رفع باگ این دو برنامه توسط خود اپل تایید شد. باگ دوم که مربوط به برنامه ی CarPlay است برای افرادی که از آن استفاده می کنند، بسیار آزار دهنده به نظر می رسد. باگ دیگری نیز وجود دارد که متعلق به برنامه ی Messages است. این برنامه نیز به نوبه ی خود مشکلاتی را برای برخی از کاربران ایجاد کرده بود. بنابراین بهتر است سریعا این نسخه ی iOS 15.2.1 را دانلود و بر روی دستگاه هوشمند خود نصب نمایید.

دانلود نسخه ی iOS 15.2جدیدترین نسخه ی iOS

همانطور که میدانید، طبق روال سابق برای نصب آپدیت ها، می بایست از طریق تنظیمات اقدام نمایید. با توجه به این که آیپدها و آیفون ها میتوانند نسخه ی جدید را دریافت نمایند، لذا احتمال دارد از طریق دریافت یک نوتیفیکشن نیز به راحتی آن را نصب نمایید.