اپل رویداد WWDC را در ماه ژوئن به صورت انلاین برگزار می کند

شرکت اپل هر ساله برای رونمایی از جدیدترین محصولات خود رویداد WWDC را برگزار کرده است. برگزاری این رویداد متاسفانه در سال 2020 به علت ویروس کرونا با مشکل مواجه شده است. به همین دلیل این شرکت مانند سایر شرکت ها تصمیم گرفته است تا این رویداد را در زمان هر ساله خود اما به صورت آنلاین برگزار کند و از برگزاری حضوری آن خودداری کرده است.

کوپرتینو (شرکت اپل) در کالیفرنیا امروز اعلام کرد میزبان کنفرانس سالانه توسعه دهندگان جهانی خود در ماه ژوئن است. رویداد WWDC 2020 اکنون در سی یکمین سال خود یک فرمت کاملاً جدید برای مصرف کنندگان، مطبوعات و توسعه دهندگان به طور یکسان تهیه خواهد کرد. این فرمت به صورت آنلاین خواهد بود. این رویداد آنلاین فرصتی خواهد بود برای میلیون ها نفر از توسعه دهندگان خلاق و نوآور، برای دسترسی سریع به آینده سیستم عامل های جدید در محصولات اپل همانند تلویزیون ها، آیپد ها، ساعت ها، مک بوک ها و گوشی ها و درگیر ساختن مهندسان اپل برای ساختن برنامه ای که باعث غنی سازی محصولات اپل شود.


فیل اسکیلر معاون ارشد اپل در بازاریابی جهانی گفت: “ما ماه ژوئن رویداد WWDC 2020 را به شیوه ای ابتکاری به میلیون ها نفر از توسعه دهندگان در سراسر جهان ارائه می دهیم و کل جامعه توسعه دهندگان را با یک تجربه جدید همراه می کنیم.” وی گفت: “وضعیت سلامتی فعلی، ما را ملزم ساخته است که ما یک قالب جدید برای برنامه ی WWDC 2020 ایجاد کنیم تا یک برنامه کامل همراه با سخنرانی و جلسات باشد. این اتفاق مسلما یک تجربه یادگیری عالی را برای کل جامعه توسعه دهنده ما، در سراسر جهان ارائه می دهد. ما تمام جزئیات را در هفته های آینده به اشتراک خواهیم گذاشت. “


کریگ فدریگی، معاون ارشد مهندسی نرم افزار اپل گفت: “با توجه به تمام محصولات و فناوری های جدیدی که روی آنها کار کرده ایم، برنامه ای بزرگ خواهیم داشت.” “من مشتاقانه منتظر هستم كه توسعه دهندگان ما كدهای جدید را به دست آورند و از طرق كاملاً جدیدی با مهندسین اپل در ساخت فن آوری ها و چارچوبی كه آینده را در همه سیستم عامل های اپل ایجاد می كند، در تعامل باشند.”

هم اکنون در این برنامه بیش از 23 میلیون برنامه نویس در بیش از 155 کشور و منطقه حضور خواهند داشت. نسل بعدی توسعه دهندگان برنامه، با بینش و ابزار لازم برای تبدیل ایده های خود به واقعیت، جامعه ای متفاوت را رقم خواهند زد. اطلاعات دیگر برنامه از این زمان تا ماه ژوئن از طریق ایمیل، برنامه و وب سایت اپل دولوپر ( Apple Developer ) به اشتراک گذاشته می شود.
اپل همچنین اعلام كرد مبلغ 1 میلیون دلار به سازمانهای محلی سان خوزه برای جبران خسارت درآمدی ناشی از فرمت جدید آنلاین WWDC 2020 اختصاص خواهد داد.


اپ استور شرکت اپل، امن ترین و پرتحرک ترین بازار برنامه در جهان است که بیش از نیم میلیارد نفر هر هفته از آن بازدید می کنند. این امن ترین مکان برای یافتن نرم افزار برای کاربران باقی مانده است و در 155 کشور و منطقه به توسعه دهندگان ارائه می شود. توسعه دهندگان بیش از 155 میلیارد دلار از زمان آغاز به کار اپ استور در سال 2008 درآمد کسب کرده اند. WWDC 2020 با داشتن یک پایه فعال بیش از 1.5 میلیارد دستگاه اپل، به توسعه دهندگان این امکان را می دهد تا با ایجاد تجربه های جدید از جمله واقعیت افزوده، یادگیری ماشین، سلامتی و تناسب اندام، اتوماسیون منزل و موارد دیگر نوع جدیدی از فناوری را ارائه کنند.
شرکت اپل با معرفی Macintosh در سال 1984 در فن آوری انقلابی ایجاد کرد. امروز اپل با استفاده از آیفون، آی پد، مک، اپل واچ و اپل تی وی در جهان نوآوری را رهبری می کند. بیش از 100 هزار کارمند اپل به تولید بهترین محصولات روی کره زمین مشغول هستند.

با توجه به این که همواره پس از رونمایی محصولات جدید، محصولات قدیمی دچار کاهش قیمت می شوند، شما می توانید محصولات گذسته اپل اعم از ساعت های هوشمند و ایرپادز، آیپد ها، گوشی موبایل، مک ها و تلویزیون ها را با قیمتی مناسب تر خریداری نمایید.