OPPO Find series
اوپو روی تاشوی جدیدی از سری OPPO Find کار میکند

اوپو در حال طراحی تاشوی جدیدی از سری OPPO Find می باشد

همانطور که میدانید اوپو چندین ماه پیش اولین گوشی تاشوی خود را با نام Oppo Find N رونمایی کرد. حال نیز با توجه به گزارشات دریافتی از منابع مختلف، به نظر می رسد که این کمپانی بر روی طراحی گوشی تاشوی جدیدی از سری Oppo Find می باشد. وب سایت 91mobiles به صورت انحصاری از مشاوری با نام Mukul Sharma (@stufflistings) اطلاعاتی را دریافته است. این اطلاعات بدست آمده نشان می دهند که شرکت تولید کننده ی گوشی های اوپو در حال طراحی و ساخت گوشی تاشوی جدیدی است که به حالت صدفی می باشند. هدف از این اقدام اوپو تولید گوشی های تاشوی مقرون به صرفه برای همه اقشار مردم می باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با تاشوی جدید اوپو از سری Oppo Find با مجله ی خبری دیجی بروز همراه باشید.

دومین گوشی تاشوی اوپو از سری Oppo Find

طبق اطلاعات بدست آمده از شارما، دومین گوشی تاشوی اوپو به احتمال زیاد در سه ماهه سوم سال 2022 میلادی راهی بازار شود. این بدان معنیست که در ماه سپتامپر سال 2022 میلادی میتوانیم شاهد گوشی جدید اوپو در بازار باشیم. نکته ی دیگری که به احتمال قوی حقیقت خواهد داشت؛ قیمت پایینتر گوشی تاشوی اوپو در مقایسه با گوشی تاشوی Samsung Galaxy Z Flip 3 است. کمپانی اوپو هنوز در رابطه با نام این گوشی هیچ اظهار نظری نکرده است. اما مطمئنا گوشی تاشوی اوپو تحت سری OPPO Find عرضه خواهد شد.

سری OPPO Find

به نقل از 91mobiles، اوپو در حال کار بر روی گوشی تاشوی دیگری نیز می باشد. به احتمال زیاد گوشی تاشوی جدید ممکن است جایگزین گوشی OPPO Find N شود. اگر چه جدول زمانی برای عرضه گوشی تاشوی اوپو در حال حاضر مشخص نیست، اما میتوان انتظار داشت که اوایل سال 2023 راهی بازار شود.

سحن آخر

در حال حاضر، این تمام اطلاعاتی است که در مورد گوشی تاشوی آتی OPPO در دست است. مطمئناً با گذر زمان اطلاعات بیشتری از گوشی های تاشوی جدید اوپو به دست میرسد. برای آگاهی از جدیدترین اخبار و اطلاعات در رابطه با گوشی های تاشوی اوپو، با دیجی بروز مگ همراه باشید.