تراشه NPU عینک واقعیت افزوده
اوپو تراشه NPU و عینک واقعیت افزوده خود را معرفی کرد

اوپو تراشه NPU و عینک واقعیت افزوده خود را به طور رسمی معرفی کرد

مراسم سالانه ی Inno Day Oppo قرار است هفته ی آینده برگزار شود. در این مراسم قرار است اوپو محصولات جدید خود را در این مراسم رونمایی کند. همانطور که می دانید اخیرا شاهد پیشرفت های چشمگیر اوپو بوده ایم. یکی از مصادیق پیشرفت برند اوپو، تولید گوشی های پرچمدار جدید با دوربین اصلی جمع شونده است. این مسئله پایان سوپرایزهای اوپو نمی باشد. اخیرا اوپو اعلام نموده است که قرار است تراشه NPU و عینک واقعیت افزوده ی خود را نیز به نمایش بگذارد.

تراشه NPU عینک واقعیت افزودهاوپو در بیانیه‌ی مطبوعاتی خود قرار است از برنامه های هوش مصنوعی و تراشه ی NPU و عینک های AR خود صحبت نماید. البته قرار است تکنولوژی 5G نیز در این بیانیه معرفی شود. در رویداد سالانه‌ی Inno Day Oppo، می توانیم شاهد معرفی مفهوم Digital Human توسط oppo نیز باشیم.

تراشه NPU و عینک واقعیت افزوده چه زمانی رونمایی خواهد شد؟

رویداد بزرگ Oppo Inno امسال در تاریخ 14 تا 15 دسامبر برگزار خواهد شد. در روز اول این رویداد قرار است تراشه‌ی NPU را معرفی کند. همچنین در روزهای دوم و سوم محصول پرچمدار خود یعنی عینک AR را معرفی خواهد کرد. این رویداد کاملاً آنلاین خواهد بود و می توانید از با ثبت نام در وب سایت اوپو شاهد این رونمایی باشید.

تراشه NPU عینک واقعیت افزودهتوضیحات اجمالی در رابطه با تراشه NPU

این تراشه یک پردازنده ی عصبی می باشد. پردازنده ی مذکور بر اساس لیتوگرافی 6 نانومتری تولید شده است همچنین بر اساس EUV تولید شده است. گویا تراشه ی مذکور قرار است توسط شرکت صنایع نیمه رسانایی در تایوان با نام TSMC تولید شود.

در رابطه با عینک واقعیت افزوده ی 2021 اوپو

تراشه NPU عینک واقعیت افزودهعینک AR اوپو سال 2021 قرار است از نسخه ی 2020 وزنی سبک تر داشته باشد. این عینک 75درصد نسبت به مدل 2021 سبک تر است. علاوه بر آن می توان شاهد بلندگوی Amplitude نیز باشیم. در کنار آن عینک واقعیت افزوده ی اوپو می تواند از طریق بلوتوث به گوشی هوشمند متصل شود. علاوه بر آن، برای کنترل این عینک می توان از صفحه ی لمسی گوشی هوشمند استفاده نمود. از این عینک می توان برای تماشای فیلم های HD و بازی های AR نیز نهایت استفاده را برد.