اولین گوشی تاشوی اوپو
اولین گوشی تاشوی اوپو Find N در 15 دسامبر معرفی می شود

اولین گوشی تاشوی اوپو Find N در 15 دسامبر یعنی 24 آذر معرفی خواهد شد

به نقل از gsmarena، به زودی قرار است شاهد رونمایی اولین گوشی تاشوی اوپو باشیم. شرکت اوپو تصویر اولین گوشی تاشو خود را شرکت را به نمایش گذاشته است. این تصویر تنها از سمت لبه ی کناری این گوشی می باشد. جزئیات چندانی را در اختیار ما قرار نمی دهد.

مشخصات احتمالی اولین گوشی تاشوی اوپو

با نگاهی اجمالی میتوان دریافت که دوربینی سه گانه را می توانیم در این گوشی ببینیم. این دوربین سه گانه در پنل پشتی قرار گرفته است. همچنین به حالت ردیفی و زیر هم قرار گرفته است. نحوه‌ی چیدمان دوربین ها در گوشی اوپو find n به حالت عمودی و مشابه با پنل دوربین گوشی galaxy Z Fold 3 می باشد. شعار این تیزر افشا شده: « یک گوشی با صفحه نمایش تاشو با اندازه‌ی کوچک ولی صفحه ی نمایشی به اندازه ی کافی بزرگ». این جمله به معنی این است که با وجود تا شدن و کاهش اندازه ی کلی این گوشی، زمانی که تاشدگی آن باز شود صفحه ی نمایش آن به اندازه ی کافی بزرگ می شود.

اولین گوشی تاشوی اوپو

مدیر تولید محصولات اوپو به همراه بنیانگزار وان پلاس Pete Lau، به صورت هم زمان این تیزر را در اکانت های خود پست نمودند.

توضیحات بیشتر

کمپانی OPPO حدود 4 سال است که برای تولید اولین گوشی تاشوی خود یعنی oppo find n تلاش کرده است. گویا قرار است با رونمایی خود تمامی زحماتش را به ثمر برساند. اوپو علاوه بر این رونمایی قرار است از یک دوربین جمع شونده نیز در رویداد بزرگ خود رونمایی نماید. گویا اوپو قرار است با رونمایی از اختراعات جدیدش همه را شگفت زده نماید. بایستی منتظر دریافت اخبار جدید از اختراعات این کمپانی باشیم. علاوه بر آن امیدواریم که شرکت اوپو تصاویر بیشتری از گوشی تاشوی oppo find n و یا دوربین جمع شونده ی خود منتشر نماید.

زمان رونمایی گوشی OPPO FIND N

به گفته پیت لاو، OPPO Find N رویداد بزرگ OPPO INNO DAY قرار است ساعت 16:00 روز 15 دسامبر مصادف با 24 آذر 1400 رونمایی شود.