اوپو Find N 5G
اولین گوشی تاشوی اوپو با نام اوپو Find N 5G

اولین گوشی تاشوی اوپو با نام اوپو Find N 5G به زودی روانه ی بازار خواهد شد

همانطور که می دانید گوشی های تاشو دائما در حال گسترش اند. اما به علت گران بودنشان راه سختی را در دنیای تکنولوژی در پیش دارند. مردم با توجه به اینکه تمایل به خرید این نوع گوشی ها را دارند. اما به علت گرانی نمیتوانند به سمت این سبک از گوشی ها روانه شوند. با این شرایط، سامسونگ با سیاست خاص خود در قیمت گذاری و تولید گوشی های تاشو نسبت به رقبایش موفق عمل نموده است. با در نظر گرفتن این موضوع، بازار گوشی های تاشو روز به روز توسعه پیدا میکند. در این راستا کمپانی های هواوی و اوپو هر کدام در حال کار بر روی گوشی های تاشو با صفحه ی نمایش بزرگ میباشند. همچنین اوپو به زودی قرار است اولین گووشی تاشوی خود را با نام اوپو Find N 5G وارد بازار کند.

اوپو Find N 5G

در این راستا افشاگر معتبر دیجیتال چت استیشن در اکانت ویبوی خود اطلاعات جدیدی منتشر کرد.

یکی از موارد افشا شده توسط منبع معتبر مذکور، تصاویری از گوشی های فراموش شده ی OPPO N، منتشر شده است. البته عکس مذکور بیانگر گوشی OPPO N3 است. این گوشی از سال 2014الی 2015 وجود داشت که دوربین اصلی آن در بخش پشتی گوشی و روی یک قاب متحرک قرار گرفته بود. این دوربین می توانست به عنوان دوربین سلفی نیز عمل کند و همچنین می توانستید با این دوربین عکس های پانورامای جذابی بگیرید. پست بعدی که در اکانت این افشاگر معروف دیده می شود. گویا مربوط به گوشی OPPO FIND N 5G می باشد.

مشخصات احتمالی گوشی تاشوی اوپو

در گوشی معروف اوپو find n فایو جی می بینیم که صفحه ی نمایش بزرگی دارد. این دوربین از کیفیت 50 مگاپیکسلی بهره می برد و سنسور معروف گوشی سونی با نام IMX766 نیز در این دوربین استفاده شد ه است. وجود این قابلیت ها برای دوربین یک گوشی تاشو دور از انتظار نیست.

اوپو Find N 5G

برند FIND شرکت اوپو، اغلب شامل گوشی های پرچمدار اوپو می باشد. با توجه به این که افشاگر معتبردیجیتال چت استیشن، در پست خود به گوشی OPPO N3 اشاره کرده است. این احتمال می رود که گوشی اوپوی جدید دارای دوربین سلفی متحرک باشد تا هم به عنوان دوربین اصلی استفاده شود و هم دوربین سلفی! علاوه بر آن ممکن است در اوپو find n 5g، بدنه ی تاشوی غجیب و غریب نیز مشاهده شود. همچنین ممکن است صفحه ی نمایش رو به بیرون نیز باشد.

منبع دیگری ادعا می‌کند که گوشی تاشو Oppo، دارای صفحه نمایش 7.8 تا 8 اینچی OLED، با وضوح 2K و نرخ تجدید 120 هرتز است. با توجه به اینکه اوپو از حالا علاوه بر انجام کارهای تولیدی در تلاش است تا کارکنان را برای فروش این گوشی آموزش دهد که بیانگر عرضه ی نزدیک آن می باشد.