رویداد 2022 اپل
اولین رویداد 2022 اپل در تاریخ 8 مارس (17 اسفند) برگزار میشود

اولین رویداد 2022 اپل در تاریخ 17 اسفند 1400 برگزار می شود

اپل رویداد بعدی خود را به صورت آنلاین در 8 مارس برگزار می‌کند. غول فناوری کوپرتینیویی دیروز در تاریخ 2 مارس 2022 اعلام کرد که رویداد معرفی محصولات جدیدش در تاریخ 8 مارس به صورت آنلاین برگزار می شود. این اطلاعیه با انتشار عکس جدیدی صورت گرفت که لوگوی اپل را در میان رنگ های جدیدی به رخ می کشد. گویا این رنگ ها بیانگر رنگ دستگاه های جدید اپل است.

زمان دقیق رویداد اپل

شرکت اپل در رابطه با زمان دقیق رویداد خود مطالبی را عنوان کرد. به گفته اپل، رویداد 2022 اپل در ساعت 10 صبح به وقت اقیانوس آرام و 21:30 دقیقه به وقت ایران به صورت آنلاین برگزار می شود. با این حال، به نقل از مارک گورمن، خبرنگار روزنامه بلومبرگ، در رویداد اپل قرار است شاهد معرفی گوشی آیفون SE 3 با پشتیبانی از اینترنت 5G باشیم. گوشی آیفون SE 3 قرار است از تراشه A15 که سریعتر است و از دوربین هایی بهتری نیز پشتیبانی میکند، استفاده کند. با این حال برای طراحی آیفون SE3، اپل از زبان طراحی آیفون SE نسل فعلی الهام گرفته است. به این معنی که گوشی آیفون SE 3 ممکن است حاشیه هایی با ضخامت بیشتر و دکمه ی هوم Touch ID را حفظ کند.

رویداد 2022 اپل

چه محصولاتی در رویداد 2022 اپل معرفی می شوند؟

در همین حال، به نقل از مارک گورمن، احتمال زیادی وجود دارد که اپل آخرین نسخه ی آیپد ایر را معرفی کند. انتظار می رود که تبلت جدید اپل با تراشه‌ای جدید و پشتیبانی از اینترنت 5G راهی بازار شود. علاوه بر آن، طبق فرض مارک گورمن، اپل قرار است ورژن جدید iOS 15.4 را نیز منتشر کند. همانطور که قبلا در مورد آن به صورت مفصل توضیح دادیم، انتظار می رود که در جدیدترین نسخه سیستم عامل اپل یعنی iOS 15.4، ویژگی پشتیبانی از Face ID با ماسک و ویژگی Universal Control برای اولین بار عرضه خواهد شد.

سخن آخر

علاوه بر آن، شایعات دیگری نیز نشان می دهد که قرار است در زمان رویداد 2022 اپل، مک دیگری با تراشه های جدید خود اپل در ماه مارس معرفی شود. همچنین به احتمال زیاد در این رویداد گوشی های آیفون 14، iMac، MacBook Air، Apple Watches، Mac Pro، AirPods را به عنوان گزینه های برای معرفی در نظر گیرد. اما هنوز اطلاعیه رسمی در رابطه با محصولاتی که معرفی میشود مشخص نیست.