انتظار برای تولید گوشی های تاشو از برند نوکیا
انتظار برای تولید گوشی های تاشو از برند نوکیا

در حال حاضر برخی از برندها هستند که می توانند بر روی تولید گوشی های تاشو فعالیت دارند از بین آنها برند نوکیا کمی جدی تر به این موضوع پرداخته است.

گوشی تاشو در واقع گوشی هایی هستند که می توانند با حالت انعطافی که از خود دارند به صورت کامل تا شوند. بنابراین می توان انتظار داشت که تغییرات مهمی را در زندگی فرد استفاده کننده پدید خواهد آورد و جذابیت هایی را هم دارد. این جذابیت به همراه راحتی در استفاده می تواند به تعداد خریداران آن نیز اضافه کند.

گوشی نوکیا Nokia Anew

هربار که هر برندی قصد دارد تا تحولی را در بازار ایجاد کند می توان گفت که خبری از برند نوکیا نبود. اما حالا نوکیا هم به لیست گوشی های فعال برای تولید هر نوع گوشی اضافه شده است. نوکیا قصد دارد تا طراحی را به روز تر کند و همچنین علاوه بر آن قصد دارد تا هرچه سریع تر تحولی را در دنیای تکنولوژی پدید آورد. گوشی تاشو نمونه ای از همگام شدن با دنیای امروز می باشد.

برخی از اخبارها خبر از لغو شدن تولید این گوشی نوکیا داشتند، این در حالی است که در رابطه با اخبارهای جدید این خر کاملا منتفی شد. حالا خبر تولید شدن آن می تواند خبر خوشی باشد. انتظار می رود که میزان فروش برای نوکیا با توجه به این تحول بالاتر از حد ممکن باشد. البته تولید آن به زودی زود اتفاق نخواهد افتاد.

 مشخصات فنی گوشی جدید نوکیا

در حال حاضر هیچ اطلاعاتی از مشخصات اصلی و ظاهری آن وجود ندارد و باید منتظر باشیم تا بتوانیم خبرهایی از آن را دریافت نماییم. از نظر قیمتی باید انتظار داشته باشید که قیمت بالایی وجود دارد. یکی ا معایب برای گوشی های انعطاف پذیر به آسیب پذیری آنها ارتباط دارد.

انواع گوشی های هوشمند تاشو

در بین انواع گوشی هایی که وجود دارد یکی از جدیدترین ها را می توانیم به موتورولا ریزر و گلکسی زد فلیپ نسبت دهیم. اما یک تفاوت عمده بین طراحی نوکیا با سایر طراحی ها وجود و این تغییر در مقاومت صفحه آن می باشد. زمانی که مقاومت صفحه تغییر یابد می توان انتظار داشت که با هر نوع ضربه ای آسیب پذیر نخواهد بود. این طراحی  Communicator نامیده می شود.

زمان عرضه این محصول که حتی به تغییر در وضعیت لولای آن هم توجه شده است در سال آینده می باشد. توجه کنید که لولا در گوشی های تاشو یکی از ضعف های آن محسوب می شود، در نتیجه انتظار می رود که با این دو تغییر عمده از بسیاری آزمون ها سربلند بیرون آید.