انتشار نسخه ی جدید بروزرسانی گلکسی بادز پلاس

شرکت سامسونگ پس از رونمایی از گلکسی بادز پلاس ها، پس از مدتی آن ها را روانه ی بازار کرد. چندی پس از خرید گلکسی بادز پلاس ها، کاربران در یادداشت هایی در فضای مجازی اعتراض خود را مبنی بر وجود نویز ها منتشر کردند و حتی برخی از کاربران آن را بازگردانده و محصولی دیگر را خریداری کردند که با شدت گرفت این اتفاق، شرکت سامسونگ در بیانیه ای اعلام کرد که به زودی مشکل نویز را حل خواهد کرد. در تاریخ 28 فوریه (دیروز) نسخه ی جدید بروزرسانی این گلکسی بادز پلاس ها با نام R175XXUOATB5 در کره جنوبی منتشر شد. در حال حاضر این نسخه با حجم 1.21 مگابایت در دسترس تمامی کاربران در کره ی جنوبی قرار گرفته است، به حدی میزان حجم آن کم است که اصلا متوجه دانلود آن نخواهید شد. البته در برخی از اخبار آمده است که هم اکنون افراد ساکن در آلمان نیز می توانند نسخه ی بروزرسانی را دریافت کنند.

شرکت سامسونگ تاکنون چند نسخه بروزرسانی مرتبط با بلوتوث را برای گلکسی بادز ها منتشر کرده است. این شرکت همواره این کار را در جهت بهبود تجربه کاربری دستگاه انجام داده است و اکنون که گلکسی بادز پلاس ها را روانه ی بازار کرده است، مطمئن باشید که از هدفون های بی سیم نیز به خوبی پشتیبانی می شود.

قابلیت ها اضافه شده در نسخه ی بروزرسانی

1. یکی از مشکلات تاخیر در جفت شدن گلکسی بادز پلاس با دیگر دستگاه ها بود که در نسخه ی بروزرسانی رفع شده است.

2. در هنگام مکالمه به وسیله ی گلکسی بادز پلاس به شدت با قطعی ارتباط مواجه می شدیم که در نسخه ی جدید این مشکل به طور کامل رفع شده است.

3. مهم ترین مشکلی که برای آن کاربران بسایر اعتراض کردند، نویز های موجود در انتقال صدا بود که به شدت کاربران را عصبانی کرده بود که هم اینک در نسخه ی جدید این مشکل کاملا حل شده است.

همانطور که در بالا گفتیم بسیاری از کاربران محصول را بازگردانده بودند چرا که احتمال داده بودند مشکل مربوط به قسمت سخت افزاری محصول است و امکان رفع آن وجود ندارد که سامسونگ این موضوع را کاملا رد کرد. برای به روزرسانی گلکسی بادز پلاس باید برنامه گلکسی ویراِبل ( Galaxy Wearable ) را در تلفن هوشمند جفت شده خود بررسی کنید. این یک بروزرسانی کوچک است و برای نصب بیش از چند دقیقه زمان نخواهد برد. انتظار می رود بروزرسانی در هفته های آینده در مناطق بیشتری پخش شود.

هفته گذشته سامسونگ برای رفع مشکل فوکوس خودکار دوربین، نسخه جدید سیستم عامل گلکسی S20 اولترا را منتشر کرد. خوب است که سامسونگ پیش از حضور محصولات در بازار، بروزرسانی های قابل توجهی را برای پرچمداران خود منتشر کند.