رویداد unpacked 2022
افشای بزرگی در مورد رویداد unpacked 2022 سامسونگ

تصاویر جدیدی در رابطه با محصولات رویداد unpacked 2022 افشا شد

همانطور که قبلا نیز گفتیم، رویداد unpacked 2022 قرار است در تاریخ 9 فوریه برگزار شود. رویداد گلکسی unpacked سامسونگ هر دو سال یکبار برگزار می شود. کمپانی سامسونگ به عنوان میزبان، همه ساله محصولات جدید خود را در رویداد آنپکد خود به صورت رسمی معرفی میکند. به لطف شایعاتی که تاکنون به گوش می رسد، در رویداد Galaxy Unpacked امسال نیز قرار است شاهد محصولات جدیدی از غول فناوری کره ی جنوبی باشیم. البته بهتر است بدانید که هنوز خود کمپانی سامسونگ هیچ ویدیو و یا تیزری به صورت رسمی منتشر نکرده است. اما میتوان با تکیه بر منابع مختلف و یا افشاکننده های معروف اطلاعاتی را دریافت. در ادامه با ما همراه باشید.

محصولاتی که در رویداد unpacked 2022 رونمایی می شوند

کاربری از توییتر با نام Dohyun Kim و آیدی @dohyun854 افشاگری های جدیدی در رابطه با رویداد Galaxy unpacked 2022 داشته است. اخباری که جدیدا توسط این کاربر توییتر به دست می رسد؛ در رابطه با سری گلکسی s22 سامسونگ و تبلت های سری Tab S8 سامسونگ می باشد.

رویداد unpacked 2022

این افشا کننده با انتشار بیش از ده ها تصویر که به نظر می رسد اسکرین شات می باشند، همه را شگفت زده کرده است. به نقل از gsmarena، این اسکرین شات ها از یک جلسه ی آنلاین خبر می دهند. در طی این جلسه نیز گویا به صورت تصویری تمامی مشخصات سری گلکسی s22 و سری گلکسی Tab s8 را افشا کرده است. این اسکرین شات ها برخی از مشخصات شخصی افراد را نیز میتوانست افشا کند که متاسفانه ادیت شده اند.

رویداد unpacked 2022

اسکرین شات ها، گوشی گلکسی s22 را با کد رمز G0، گوشی گلکسی اس 22 پلاس را با کد R0 و گوشی گلکسی اس 22 اولترا را با کد B0 معرفی میکند. البته کل سری گلکسی اس 22 نیز با نام “Rainbow” شناخته می شود.

تایید قدرت شارژ 45 واتی در گوشی های گلکسی S22 پلاس و گلکسی S22 اولترا

منبع دیگری نیز با نام دوهیون کیم، ویدیوهای معرفی رسمی را نیز منتشر کرده است. در ویدیو مذکور به خوبی میتوان یکی از گوشی های هوشمند از سری گلکسی اس 22 را دید. البته هویت منبع این ویدیو با تغییر موسیقی اصلی پنهان شده است.

رویداد unpacked 2022

نکته ی مهمی که توسط این ویدیو تایید می شود، سرعت شارژ سریع 45 واتی است. گویا گوشی های گلکسی  اس 22 به جز گوشی سامسونگ s22 معمولی، همگی از سرعت شارژ سریع 45 واتی پشتیبانی خواهند کرد. گرچه در این باره نیز شایعات بسیاری به گوش می رسید. گویا علاوه بر گوشی های گلکسی s22، تبلت های گلکسی S8 سامسونگ نیز قدرت شارژ 45 واتی را پشتیبان میکنند. البته برای دریافت این سرعت از شارژ می بایست حتما آداپتور برق را جداگانه خریداری کرد.