افزایش 2 برابری حافظه ساعت هوشمند سامسونگ Galaxy Watch4

شایعات اخیر فضای ذخیره سازی دو برابری برای ساعت های Samsung Galaxy Watch4 دربرابر سری Watch3 را گزارش می دهند.

گزارش اخیر شرکت SamMobile حاکی از آن بود که ساعت های گلکسی Watch4 و Watch4 کلاسیک سامسونگ با یک پردازنده ی جدید به نام Exynos W920 ویژه گجت های هوشمند پوشیدنی سامسونگ، برای افزایش عملکرد و بهره وری انرژی در عرصه ی رقابت ظاهر خواهند شد. و اکنون همان منبع می گوید ساعت واچ 4، علاوه بر این چیپست با فضای ذخیره سازی دوبرابری نسبت به رده ی قبلی خود یعنی واچ 3 ارائه میشود.

 

ساعت های مچی هوشمند گلکسی واچ 3 به طور معمول 8 گیگابایت حافظه ی داخلی را ساپورت میکنند. این در حالی است که این ظرفیت در نسل چهارم، به 16 گیگابایت ارتقا خواهد یافت. دلیل عمده ی این تغییر، Wear OS گوگل است. با این کار در فروشگاه Google Play به راحتی میتوان اپلیکیشن های مناسب گجت های پوشیدنی را بر روی ساعت هوشمند نصب کرد. زیرا با توجه به تنوع نرم‌افزارهای پوشیدنی، افزایش 2 برابری حافظه داخلی، کاربران را قادر می‌سازد علاوه بر آهنگ های صوتی ذخیره شده، برنامه های کاربردی بیشتری را روی ساعت خود ذخیره کنند.

بنا بر اطلاع رسانی سخنگوی سامسونگ، رابط کاربری جدید One UI مبتنی بر سیستم عامل Wear OS، ارائه خواهد شد که اسمارت فون بتواند تمام برنامه های گوشی هوشمند را در Galaxy Watch4 باز کند، به شرط آنکه نرم افزارها نسخه های Wear OS داشته باشند. این خبر موجب استقبال علاقه مندان و طرفداران این برند از ارتقا فضای ذخیره سازی در ورژن جدید ساعت هوشمند سامسونگ شده است.

به هر حال سامسونگ در بسیاری از موارد، پرچم دار ارزش افزوده های جذاب برای محصولات خویش است. امید است که سری جدید بتواند کاربری سامسونگ را بیش از پیش نزد کاربران به اوج برساند.