گوشی تاشوی اوپو
اطلاعات صفحه نمایش و دوربین گوشی تاشوی اوپو لو رفت

اوپو نیز گوشی تاشوی خود را به زودی روانه ی بازار خواهد کرد

همانطور که می دانید عرصه ی گوشی‌های تاشو فرا رسیده است. بر کسی پوشیده نیست که این روزها هر شرکت بزرگی بر روی تولید و طراحی گوشی تاشو مخصوص به خود کار می کند. اوپو نیز در تلاش است تا گوشی تاشوی خود را با کیفیت بالا به بازار عرضه نماید. با توجه به شایعات منتشر شده توسط دیجیتال چت استیشن، گویا مشخصات لو رفته بسیار با مشخصات واقعی مطابقت دارد.

مشخصات احتمالی oppo flodable و تشابه آن با گلکسی فولد

این گوشی از طراحی تاشو مانند Samsung Galaxy Fold استفاده خواهد کرد. ممکن است به یاد داشته باشید که صفحه ی نمایش گلکسی فولد با فرکانس 60 هرتزی ساخته شده بود. همچنین در بخش مرکزی صفحه ی نمایشش یک عدد ناچ حفره مانند وجود داشت که داخلش دوربین سلفی تعبیه شده است. در حاشیه های گلکسی فولد کمی انحنا نیز دیده میشد.

طبق تصویر فاش شده مشاهده می شود که دوربین گوشی تاشوی اوپو همانند گلکسی فولد از پانچ حفره ای استفاده می کند که در حاشیه و سمت بالا و چپ گوشی قرار گرفته است. صفحه نمایش اصلی اوپوی تاشو با نرخ نوسازی معادل 120 هرتز کار می کند. البته این بار حسگر اثرانگشت در بخش کناری و روی دکمه ی پاور تعبیه شده است.

گوشی تاشوی اوپو

در ادامه شایعات دیگر، برخی از مشخصات مربوط به دوربین اصلی در این گوشی را افشا می کنند. دوربین جلوی گوشی تاشوی اوپو در بخش حاشیه قرار کرفته است تا صفحه ی نمایش را اشغال نکند. کیفیت دوربین گوشی تاشوی اوپو 32 مگاپیکسل است که اگر واقعی باشد بسیار با کیفیت خواهد بود. همچنین در پنل پشتی گوشی یک ماژول دوربین تعبیه شده است. روی ماژول مذکور 3 واحد دوربین مشاهده می شود. کیفیت دوربین اصلی 50 مگاپیکسل می باشد و از نظر میزان برجستگی دوربین ها گویا بسیار مشابه با سری رنو 6 خواهد بود.

سخن آخر

در رابطه با مشخصات تکمیلی مانند قیمت Oppo foldable و یا زمان عرضه ی آن اطلاعات چندانی در دسترس نمی باشد. به زودی با افشاگری های جدید، می توانید از طریق دیجی بروز مگ اطلاعات جدید را دریافت نمایید.