قابلیت اشتراک لینک در استوری برای تمامی کاربران فعال شد

قابلیت اشتراک لینک در استوری اینستاگرام

اینستاگرام طی اپدیت جدیدش استیکر تعاملی link-sharing را اضافه کرد. این استیکر به تمامی کاربران با هر تعداد فالور اجازه می دهد که از قابلیت اشتراک لینک در استوریشان استفاده کنند.

لازم به ذکر است که این شرکت از ماه ژوئن این قابلیت را به صورت تستی آغاز کرده بود؛ و در این راستا در اواخر ماه آگوست swipe up را با آن جایگزین نمود.

همانطور که می دانید قابلیت swip up فقط برای اکانت هایی در دسترس است که تعداد فالووری بیش از 10k داشته باشند. اما قابلیت جدید link sharing به تمام کاربران این امکان را می‌دهد که فارغ از تعداد فالوورهایشان، لینک ها را از طریق استوری به اشتراک بگذارند.

مزیت جالب این استیکر نسبت به قابلیت swip up

قابلیت جدید link sharing از مزیت های متعددی نسبت به قابلیت swip up بهره برده است. به این صورت که به کمک link sharing کاربران میتوانند به استوری های فرد مقابل پاسخ دهند. به همین سبب میزان تعامل پیج به شکل قابل توجهی ارتقا خواهد یافت.

نحوه استفاده از قابلیت link sharing در اینستاگرام

برای استفاده از این قابلیت کافیست طبق روال گذشته استوری‌تان را آپلود کنید. سپس از نوار نمایش بالا، گزینه link sharing را انتخاب کنید. در گام بعدی لینک مورد نظر خود را اضافه کرده و بر روی گزینه done ضربه بزنید. تغییر رنگ یا شکل لینک ایجاد شده، همانند سابق برای شما مهیاست و میتوانید رنگ و فونت آن را به شکل دلخواه تغییر دهید.

اینستاگرام همچنان در حال ارتقا خود!

طبق گزارشات به دست آمده توسط اینستاگرام , این شرکت قصد دارد تا با کمک سفارشی سازی استیکرها این شانس را به کاربرانش بدهد تا از این طریق بتوانند تعامل پیجشان را ارتقا دهند. همچنین، توجه داشته باشید که در ویژگی جدید استیکرهای تعاملی اینستاگرام بر خلاف ویژگی پیوند swip up، برای باز کردن صفحه وب، استوری را به سمت بالا نمیکشید بلکه، برای بازدید از URL، باید روی برچسب پیوند ضربه بزنید.

شرایط اینستاگرام در رابطه با  استفاده از این استیکر

تمامی حساب‌های قدیمی و یا حساب‌های جدیدی که به طور مکرر مطالب مخالف با قوانین اینستاگرام منتشر کنند اجازه ی دسترسی به این استیکر را نخواهند داشت. برای مثال: محتواهای جعلی و یا محتواهای خشونت آمیز ، یا سایر محتواهایی که دستورالعمل‌های انجمن اینستاگرام را نقض می‌کنند.