از این پس با جیمیل برقراری تماس تصویری میسر خواهد شد!
از این پس با جیمیل برقراری تماس تصویری میسر خواهد شد!

تماس تصویری یکی از راحت ترین راه ها برای برقراری ارتباط خواهد بود. گوگل این کار را در نهایت دقت انجام داده است.

تنها کاربرانی می توانند از این فناوری کمک گیرند که از کاربران گوگل میت اند. این تماس از نوع تصویری انجام می شود. بنابراین شاید بتوانید در ابتدا اکانت جیمیل خود را فعال کنید و در نهایت پس از آن به برقراری تماس صوتی بپردازید.  این فناوری نیازمند برقراری یک تماس هب صورت ویدئو کنفرانسی می باشد. تاکنون چنین فناوری وجود نداشته و حالا برقرار می شود که در سریع ترین زمان ممکن انجام خواهد شد.

گوگل تمام بررسی های خود را انجام می دهد تا بتواند عالی ترین سطح را در نظر داشته باشد. این عالی ترین نیاز دارد تا در ابتدا شما تمامی زیرساخت ها را فراهم آورید. تنها گوگل میت می تواند کمک کننده باشد. پلتفرم های موجود برای آن را می توانیم به برقراری با ویدئو کنفرانس زوم و در نهایت با مایکروسافت تیمز بدانیم. با کمک یک سرویس رسمی جیمیل هم به یک حالت از یکپارچگی خواهد رسید.

برای برقراری این تماس کافی است تا اکانت گوگل و در نهایت جیمیل را فعال نمایید و سپس به بخش مربوط به تماس ویدویی بروید و کنفرانس چند نفره خود را آغاز نمایید. زمانی که به جیمیل می روید این بخش مربوط به تماس ویدئویی کاملاً مشخص می باشد.

برقراری تماس های تصویری ای این روش با توجه به پیشرفت بیماری کرونا و تشدید قرنطینه ها بیشتر مورد حمایت قرار گرفته است. سرویس مورد نظر این توانایی را دارد تا دورکاری را و همچنین دیدار از راه دور را برقرار سازد. شاید تا پیش از این برقراری تماس از طریق سایر شبکه های روتین کار سختی بوده و حالا با این برنامه از گوگل هم کیفیت و هم سرعت واقعی را مشاهده خواهید کرد.

 گوگل در نهایت با کمک جیمیل و در تماس تصویری در قسمت کنفرانس ویدئویی توانایی آن را دارد تا تمامی تصاویر مربوطه را در یک تصویر اصلی تهیه نماید تا کنفرانس های مربوط به هریک از افراد را بررسی نمایید. در این حالت شما همزمان می توانید در یک قالب حدود 16 نماس ویدئویی را مشاهده کنید. اما اگر بخواهید تا تصاویر بیشتری را مشاهده کنید، از حجم تصاویر کاسته شده و در نهایت به تعداد افزوده خواهد شد.

 این امکانات فوق العاده در شرایط حاضر به صورت کامل رایگان است، اما این رایگان بودن در آینده با قطعیت برقرار نخواهد بود و امکان پولی بودن آن دور از انتظار نیست. علاوه بر آن این امکان وجود دارد تا شما بتوانید تا در عین حال که صحبت می کنید کیفیت تصویری بهتری هم داشته باشید، علاوه بر آن می توانید تمامی نویزها را هم برطرف نمایید.

در پلتفرم موجود برای آنکه بتوانید به خوبی تمامی جزئیات را رعایت کنید، نیاز است تا هر نوع صدایی را از بین ببرید. البته این کار را می توان در پلتفرم موجود واقعی تر دانست. گوگل هفته هاست که بر روی این خروجی کار می کند تا به نتیجه ای منطقی دست یابد.