ارزان ترین گوشی با فناوری 5 جی از برند شیائومی
ارزان ترین گوشی با فناوری 5 جی از برند شیائومی

گوشی با فناوری 5 جی معمولاً هزینه های بالایی دارند اما از سوی برند شیائومی این گوشی ها با حداقل قیمت عرضه می شود. در حال حاضر زمان رونمایی از این محصول است.

گوشی 5 جی با قیمت ارزان

بررسی های اولیه از برند شیائومی یک خبر بسیار خوش را به گوش می رساند. این خبر حاکی از آن است که قیمت محصول مورد نظر ما به  ۲۲۵ دلار می رسد. این قیمت در نظر گرفته شده برای چنین گوشی با قابلیت 5 جی می تواند بسیار ارزان باشد، بنابراین طرفداران چنین گوشی هایی پس از رونمایی از محصول توانایی خرید آن را دارند اما این نکته حائز اهمیت بوده که باید در کشورهای دارای پشتیبانی از چنین محصولاتی زندگی کنید.

همانطور که می دانید همه ی کشورها نمی توانند از این قابلیت بهره ببرند. اما شیائومی ساخت گوشی های این رده خود را آغاز نموده تا بتواند به آسانی در دنیا جای خود را باز کند. در واقع می توان گفت که این گوشی ها با قیمت کنونی حتماً در کشورهای دارای پشتیبانی از نسل جدید اینترنت طرفداران بسیاری دارد.

محصولات برند شیائومی در دنیا فروش فوق العاده ای دارند!

از سایر محصولاتی که پس از تولید میزان فروش بالایی را به خود اختصاص داده می توانیم به ردمی نوت 9 و همچنین ردمی نوت 8 اشاره نماییم. در هر یک از این گوشی ها با کمی بررسی متوجه جذابیت آنها برای کاربران خواهید شد. اما باز هم این برند دست از فعالیت و تحقیق خود بر نمی دارد و همچنان قصد دارد تا بهترین های خود را  روانه بازار کند که از بین آنها می توانیم به گوشی ردمی 5 جی جدید آن اشاره نماییم.  

علاوه بر این گوشی ها می توانیم به انواع دیگری از محصولات شیائومی اشاره نماییم که پس از محصولات دیگر آن رونمایی خواهند شد. از بین آنها ردمی 10 و ردمی 10 ایکس در اولویت قرار دارد. سایر محصولات از نوع 4 جی هستند و به همین دلیل است که با ورود 5 جی بازار یک شوک را احساس خواهد کرد.

تفاوت عمده محصول 5 جی در چیست؟

در محصولی که به زودی رونمایی می شود یکی از مسائل بسیار جذاب در رابطه با تراشه ای است که از نوع  مدیاتک دایمنسیتی ۸۰۰ می باشد. این تراشه یکی از تراشه های قدرتمند برای به کار گرفتن 5 جی است. تراشه در داخل آن از نوع ۸ هسته‌ای بوده که با کمک پردازنده گرافیکی Mali-G77 MP4  می تواند لذت خاصی را در زمان کار کردن به وجود آورد.  

در خصوص تاریخ اصلی برای رونمایی و عرضه این محصول اطلاعات دقیقی در دسترس ما قرار ندارد. اما در هفته های آتی این محصول به بازار راه پیدا می کند.