Galaxy Z Fold 3
احتمال عرضه Galaxy Z Fold 4 بدون اسلات قلم S Pen

احتمالا Galaxy Z Fold 4 دارای اسلات اختصاصی قلم S Pen نباشد

همان طور که میدانید سامسونگ دو گوشی گلکسی زد فولد 3 و زد فلیپ 3 را در ماه آگوست معرفی کرد. از این رو تا رسمی شدن گوشی جدید سامسونگ تحت عنوان Galaxy Z Fold 4 فاصله زیادی داریم. اما با این حال گمانه زنی هایی در مورد جانشنینان این دو گوشی در فضای مجازی دست به دست میشود. آخرین شایعه از عدم وجود اسلات اختصاصی قلم S Pen در گلکسی زد فولد 4 خبر میدهد.

ممکن است شنیدن این خبر در وهله اول برای شما تعجب برانگیز باشد. زیرا گوشی Galaxy Z Fold3 دارای اسلات اختصاصی برای قلم نبود. اما انتظار میرفت مدل جدید یعنی گوشی موبایل Galaxy Z Fold 4 ارتقا یافته و به اسلات قلم مجهز باشد. چرا که گفته میشود گوشی Galaxy S22 Ultra نیز با اسلات اختصاصی قلم عرضه خواهد شد. در این میان لازم به ذکر است که گوشی گلکسی S21 Ultra از قلم S Pen پشتیبانی میکند اما اسلات اختصاصی ندارد.

Galaxy Z Fold 3

این افشاگری از سوی Naver منتشر شده و توسط FrontTron در توییتر گزارش شده است. با توجه به اینکه اسلات قلم در گلکسی زد فولد 3 تعبیه نشده بود، به شکلی خوش بینانه فرض کرده بودیم که این اسلات به جانشین آن راه خواهد یافت!

جزئیات بیشتر

گفته میشود گوشی Galaxy Z Fold 4 در 4 آگوست سال 2022 در کنار گلکسی زد فلیپ 4 عرضه خواهد شد. به همین دلیل برای طرفداران این برند، هنوز یک فرصت باقیست. چرا که ساموسنگ مدعی است که در حال حاضر، این طرح را نهایی نکرده و در اوایل مارس 2022 طرح به شکل قطعی تصویب خواهد شد. در همین مدت زمان کوتاه بسیاری از کاربران در راستای این خبر منتشر شده، شکایت کرده اند. بنابراین منطقی به نظر میرسد که سامسونگ تغییراتی را در جانشین جدید خود اعمال کند.

Galaxy Z Fold 3

لازم است بدانید که حتی اگر سامسونگ تصمیم بگیرد که گلکسی زد فولد 4 را بدون اسلات اختصاصی قلم عرضه کند، این گوشی تاشو همانند گوشی نسل پیشین خود، از قلم S Pen پشتیبانی خوهد کرد.

Galaxy Z Fold 3

شایعات دیگر مبنی بر آنند که گلکسی زد فولد 4 و فلیپ 4 به لولای جدید مجهز میشوند. ظاهراً این لولا مقاومت بهتری در برابر گرد و غبار و آب داشته و در عین حال سبک تر است. همچنین گفته میشود این دو گوشی از ظرفیت باتری یکسانی بهره خواهند برد. با در نظر گرفتن اینکه تا رونمایی این دو گوشی فاصله زیادی داریم، انتظار میرود در روزها و ماه های آتی مشخصات بیشتری از این گوشی ها افشا شود.