آیفون های سری 13
آیفون 13 پرو و پرو مکس با حافظه 1 ترابایتی به بازار می آیند

آیفون 13 پرو و پرومکس با حافظه 1 ترابایتی عرضه میشوند

در آستانه مراسم رونمایی اپل، تحلیل گر مشهور برند اپل، مینگ چی کو، اعلام کرد که مدل پایه آیفون 13 از حافظه داخلی 128 گیگابایتی بهره میبرد. همچنین وی گزارش کرد که مدل های آیفون 13 پرو و 13 پرو مکس به حافظه داخلی با ظرفیت 1 ترابایت مجهز شده اند!

چی کو اضافه کرد که در مراسم رونمایی فردا، 4 گوشی آیفون معرفی خواهند شد. که عبارتند از: آیفون 13، آیفون 13 مینی، آیفون 13 پرو و آیفون 13 پرو مکس.

آیفون های سری 13

رویداد معرفی آیفون 13 اپل، سه شنبه 14 سپتامبر برگزار خواهد شد. اپل قصد دارد در این مراسم رونمایی علاوه بر گوشی های یاد شده، از اپل واچ سری 7 و آیپدهای جدید خود رونمایی کند. با اینکه تنها چند ساعت با این رویداد فاصله داریم، اما هنوز هم اطلاعات جدید نشر شده و به دستمان میرسند. در این راستا همان طور که پیش تر هم اشاره شد، تحلیلگر مینگ چی کو ظرفیت ذخیره سازی مدل های آیفون 13 را فاش کرده است.

حافظه آیفون 13 پرو و پرو مکس

وی مدعی است که اپل در گوشی های آیفون سری 13 خود به طور کلی از حافظه 64 گیگابایتی چشم پوشی کرده است. لذا مدل های پایه این سری از گوشی ها یعنی آیفون 13 و آیفون 13 مینی ، حداقل از ظرفیت ذخیره سازی 128 گیگابایتی و حداکثر از حافظه دخیره سازی 512 گیگابایتی بهره خواهند برد. در حالیکه آیفون 13 پرو و آیفون 13 پرو مکس به حافظه داخلی 1 ترابایتی مجهز خواهد شد.

حافظه آیفون 13 پرو و پرو مکس

اطلاعات جدید نشر شده

به تازگی گوشی های مختلف سری آیفون 13، در یک وب سایت اوکراینی دیده شده اند. این وب سایت از رنگ بندی این مدل آیفون ها خبر میدهد. طبق اطلاعات فاش شده از این وب سایت، آیفون 13 و آیفون 13 مینی در 6 رنگ بندی در دسترس عموم خواهند بود. این رنگ ها عبارتند از : مشکی، آبی، بنفش، صورتی، سفید و قرمز. همچنین گفته میشود آیفون 13 پرو و پرو مکس در رنگ های جذاب مشکی، نقره ای، طلایی و رزگلد عرضه خواهد شد.

آیفون های سری 13

جالب اینجاست که وب سایت یاد شده اوکراینی فاش کرده است که آیفون 13 مینی با 64 گیگابایت فضای ذخیره سازی عرضه می شود. و مدل های 13 پرو حداکثر تا 512 گیگابایت حافظه داخلی دارند! شایان ذکر است که این اطلاعات با گفته های مینگ چی کو تفاوت دارد. لذا نمیدانیم رنگ بندی یاد شده تا چه اندازه درست از آب در می آید!