آیفون های سری 14
آیفون های سری 14 با نمایشگر 120 هرتزی و رم 6 گیگابایتی

آیفون های سری 14 با نمایشگر 120 هرتزی و رم 6 گیگابایتی

گمانه زنی ها و شایعات اخیر حاکی از آن است که اپل به احتمال قوی تمام آیفون های سری 14 خود را به نمایشگرهای 120 هرتزی و رم 6 گیگابایتی مجهز خواهد کرد. به گزارش  GSMArena کل آیفون های سری 14 پنل نمایگشر آیفون 13 و آیفون 13 پرو را دریافت خواهند کرد. همچنین انتظار میرود تمام این گوشی ها از رم 6 گیگابایتی بهره ببرند. این اطلاعات یاد شده از یادداشت تحقیقاتی تحلیل گری به نام جف پو منتشر شده است. وی مدعی است که در گوشی های امسال، مدل های آیفون پرو و مدل استاندارد، بیش از پیش به هم شباهت خواهند داشت.

همان طور که میدانید در سری آیفون 13، پنل های OLED با نرخ نوسازی 120 هرتزی، به آیفون 13 پرو و 13 پرو مکس محدود شده بود. همچنین مدل های پرو به رم 6 گیگابایتی مجهز شده بودند در حالیکه آیفون 13 و آیفون 13 مینی با رم 4 گیگابایتی عرضه شدند.

آیفون های سری 14

جزئیات بیشتر

اگر این شایعات درست از آب دربیایند، اپل میتواند ویژگی های بیشتری را برای متمایز کردن نسخه های پرو اضافه کند. در این راستا احتمال میرود دوربین اصلی 48 مگاپیکسلی در مدل های پرو جایگزین لنز 12 مگاپیکسلی شود. چندی پیش شایعه ای مبتنی بر رم 8 گیگابایتی مدل های پرو در فضای مجازی دست به دست میشد؛ اما اکنون ظاهرا این طرح لغو شده است. برخی از گزارشات قبلی نیز مدعی شده اند که اپل در آیفون های سری 14، مدل مینی را حذف خواهد کرد. به این ترتیب انتظار میرود امسال شاهد عرضه مدل های آیفون 14، آیفون 14 مکس، آیفون 14 پرو و آیفون 14 پرو مکس باشیم.

از آنجایی تا ماه سپتامبر و زمان رونمایی iPhone 14 فاصله زیادی داریم، نمیتوان به شایعات منتشر شده به شکل صددرصدی اکتفا کرد. به رسم همیشه در آستانه رونمایی این محصولات، اطلاعات گسترده تری از آنها فاش خواهد شد. مجله خبری فروشگاه آنلاین دیجی بروز هر گونه اطلاعات تکمیلی در این خصوص را در اختیار شما همراهان همیشگی قرار خواهد داد.