پشتیبانی از دو سیم کارت eSIM
آیفون های سری 13 از دو سیم کارت eSIM پشتیبانی می کنند

پشتیبانی از دو سیم کارت eSIM در آیفون های سری 13

معمولا در طی مراسم رونمایی بعضی از ویژگی های محصولات جدید عنوان نمیشوند. تا در روزهای آتی هم موج اخبار روی دستگاه های جدید باقی بماند! پشتیبانی از سیمکارت دوگانه eSIM بحت داغ امروز است!

پس از معرفی رسمی آیفون های سری 13 اکنون فرصت آن رسیده است تا از قابلیت های این گوشی ها صحبت شود. گفته میشود آیفون های سری 13 از eSIM دوگانه پشتیبانی میکنند. البته لازم به ذکر است که در حال حاضر اپراتورهای کشور ایران از eSIM پشتیبانی نمیکنند.

پشتیبانی از دو سیم کارت eSIM

آیفون 13 همانند آیفون 12 در برخی از مناطق من جمله چین، 2 سیمکارت فیزیکی خواهند داشت. اما برخی از مدل ها در کشورهایی نظیر آمریکا این ویژگی را ندارند. در حالت کلی کاربران آمریکایی و دیگر افراد که از دو سیمکارت فیزیکی بهره نبرده اند، میتوانند از سیمکارت دوگانه eSIM استفاده کنند. این کاربران میتوانند چندین شماره تلفن ای سیم را همزمان فعال کنند.

پشتیبانی از دو سیم کارت eSIM

با رسمی شدن معرفی گوشی ها در طی دیشب، مشخص شد که آیفون 13 ، آیفون 13 مینی ، آیفون 13 پرو و آیفون 13 پرو مکس نه تنها از دو سیم کارت از طریق سیم فیزیکی + مسیر eSIM پشتیبانی می کنند ، بلکه همه آنها دارای قابلیت ای سیم دوگانه نیز هستند. به این معنی که میتوانید به کلی از سیمکارت فیزیکی صرف نظر کنید. و دو ای سیم به آیفون جدید خود اضافه کنید تا با هم استفاده شوند.

در نهایت لازم به ذکر است که آیفون 13، فقط از 2 واحد سیمکارت پشتیبانی میکند. لذا نمیتوانید دو عدد eSIM و یک سیمکارت فیزیکی داشته باشید.

.