رم مجازی گوشی Samsung Galaxy A52s 5G
آپدیت Samsung Galaxy A52s 5G قابلیت رم مجازی را افزود

اضافه شدن قابلیت رم مجازی در آپدیت جدید گوشی سامسونگ Galaxy A52s 5G

همان طور که میدانید سامسونگ گوشی موبایل Galaxy A52s 5G را در اوایل ماه جاری در هند عرضه کرده است. این گوشی در حال حاضر اولین به روز رسانی نرم افزاری خود را پس از راه اندازی دریافت کرده است. این آپدیت جدید، قابلیت رم مجازی را به گوشی می افزاید. البته سامسونگ از این قابلیت با عنوان “رم پلاس” یاد میکند. با فعال کردن قابلیت رم پلاس، این گوشی از 4 گیگابایت حافظه داخلی گوشی به عنوان رم استفاده میکند. پیش از این امکان بهره بردن از قابلیت رم مجازی، در گوشی های ریلمی، اوپو و ردمی امکان پذیر بود.

رم مجازی Samsung Galaxy A52s 5G

سامسونگ ادعا میکند که رم پلاس به سرعت کلی سیستم گوشی موبایل می افزاید. همچنین از این طریق سبب میشود که زمان راه اندازی بسیاری از برنامه ها کاهش یابد. به کمک قابلیت رم پلاس، گوشی موبایل میتواند برنامه های بیشتری را در حالت پس زمینه باز نگه دارد. سامسونگ مدعی است که این قابلیت در آینده، روی گوشی های بیشتری پیاده خواهد شد. لذا انتظار میرود به زودی از طریق به روز رسانی OTA ویژگی رم پلاس یا همان رم مجازی، به سایر گوشی های هوشمند برند سامسونگ اضافه شود.

رم مجازی Samsung Galaxy A52s 5G

جزئیات این بروز رسانی

آپدیت جدید گوشی گلکسی A52s 5G که قابلیت رم مجازی را به آن اضافه میکند، با شماره A528BXXU1AUH9 شناخته میشود. این آپدیت جدید به حدود 250 مگابایت حجم اینترنت نیاز دارد. لازم به ذکر است که هم اکنون این قابلیت در کشور هند قابل انجام است. اما اگر شما هم جز کاربرانی هستید که از این گوشی هوشمند استفاده میکنید، احتمالا به زودی این آپدیت را دریافت خواهید کرد.

رم مجازی Samsung Galaxy A52s 5G

در نهایت لازم به یادآوری است که بروزرسانی جدید گوشی سامسونگ گلکسی A52s 5G سبب بهبود و ارتقاهایی در دوربین نیز میشود. پیشنهاد میشود در صورت دریافت بروزرسانی جدید، از امکانات جذاب آن غافل نشوید. چرا که سرعت کلی سیستم شما بالا تر رفته و قطعا نظر شما را جلب خواهد کرد.