بروز رسانی نسخه 8.2.2 تلگرام
آپدیت نسخه 8.2.2 تلگرام قابلیت های جدیدی را اضافه کرد

بروز رسانی نسخه 8.2.2 تلگرام قابلیت های جدیدی را اضافه کرد

امروزه تلگرام به دلیل سرعت بالا و قابلیت های منحصر به فرد خود، به یکی از پیام رسان های محبوب در بین کاربران تبدیل شده است. امروزه کمتر کسی را میبینیم که در گوشی موبایل خود، اپلیکیشن تلگرام را نصب نداشته باشد! مجله خبری دیجی بروز قصد دارد در ادامه به بررسی قابلیت های جدیدی که در پی آپدیت تلگرام در دسترس قرار گرفته است، بپردازد. اگر شما هر جز کاربران این پیام رسان محبوب هستید، با ما همراه باشید.

در طی ساعاتی گذشته، تلگرام آپدیت جدیدی برای اپلیکیشن خود منتشر کرده است. این آپدیت چند ویژگی جدید به تلگرام افزوده است. از این موارد میتوان به اسکرول سریع تر به هنگام پیمایش در رسانه های مشترک، لینک های دعوت بهبود یافته با نظارت حداکثری ادمین و تم های چت جهانی iOS و … اشاره کرد.

دسترسی آسان تر در آپدیت جدید تلگرام

به احتمال زیاد برایتان اتفاق افتاده است که به دنبال یک متن خاص در میان انبوه پیامی بگردید که در طول روز شکل گرفته است. این امر با گسترش تعداد کانال های تلگرامی به یکی از موارد آزاردهنده برای کاربران تبدیل شده است. به شکلی که حتی پیدا کردن مخاطب مورد نظر در میان انبوه اطلاعاتی که هر لحظه اضافه میشود، به عملی چالش برانگیز تبدیل شده است.

تلگرام در نسخه جدید خود، به این مشکل کاربران خاتمه داده است. در جریان آپدیت جدید، تلگرام برای هر چتی که شکل گرفته است، یک نوار تاریخ شبیه به تقویم نمایش میدهد. تا به کمک تاریخ روز مورد نظر، آسان تر و با سرعت بالاتری بتوانید به مخاطب یا متن مد نظر خود دسترسی داشته باشید. این قابلیت به منظور یافتن عکس مد نظر نیز به این شکل عمل میکند که میتوانید با یک حرکت تصاویر را به شکل ریز در کنار یکدیگر ببینید. لذا از این طریق میتوانید سریع تر عکس مد نظر را پیدا کنید.

بروز رسانی نسخه 8.2.2 تلگرام

سایر قابلیت ها

قابلیت دیگر به لینک های دعوت نامه معطوف شده است. در بروز رسانی جدید، وقتی ادمین یک گروه تلگرامی، لینک دعوتی را به افراد دیگر میفرستد، میتواند نظارت بیشتری روی آن داشته باشد. به این شکل که قبل از ورود هر شخص به آن گروه، لازم است که ادمین یا مدیر گروه تایید کند که آیا مایل است این شخص به گروه اضافه شود یا خیر. همچنین امکان ساخت لینک دعوت نامه با اسم های خاص هم مهیا شده است.

بروز رسانی نسخه 8.2.2 تلگرام

در این میان چند بروز رسانی برای iOS نیز منتشر شده است. به این شکل که تم های چت به صورت جهانی روی برنامه اعمال میشوند. هر کدام از تم ها حالت شب و روز اختصاصی را نیز پوشش میدهند. علاوه بر آن امکان استفاده از پس زمینه متحرک یا رنگارنگ نیز فراهم شده است.

بروز رسانی نسخه 8.2.2 تلگرام

در نهایت مانند هر بروز رسانی، ایموجی های تعاملی جدیدی اضافه شده اند. در صورتی که کاربر روی آن کلیک کنید، جلوه ای تمام صفحه خواهند داشت.

بروز رسانی نسخه 8.2.2 تلگرام

نظر شما در مورد آپدیت جدید تلگرام چیست؟!