آپدیت جدید OxygenOS
آپدیت جدید OxygenOS مبتنی بر اندروید 12 عرضه شد

وان پلاس آپدیت OxygenOS 12 مبتنی بر اندروید 12 را برای کاربران OnePlus 9 و 9 Pro منتشر کرد

وان پلاس به تازگی آپدیت OxygenOS 12 مبتنی بر اندروید 12 را برای کاربران OnePlus 9 و 9 Pro منتشر کرده است. با این حال، به نظر می‌رسد که وان‌پلاس مجدداً نسخه ای را ایجاد کرده است که مملو از اشکالات و مشکلاتی است که چندین عملکرد را در سری وان‌پلاس 9 دچار مشکل کرده است. برخی از کاربران تا حدی بحث کرده‌اند که در ماندگاری به‌روزرسانی OxygenOS 12 به صورت پایدار دچار شک شده اند.

آپدیت جدید OxygenOS و مشکلات این نسخه

تعدادی از کاربران OnePlus 9 Pro و OnePlus 9  مشکلات خود را پس از نصب ای نسخه به توییتر، Reddit و Forums OnePlus برده اند تا ناامیدی خود را نسبت به به روز رسانی OxygenOS 12 ابراز کنند. در همین حال، سایر کاربران بی توجهی خود را نسبت به OxygenOS 12 ابراز کرده اند زیرا به نظر آن ها این نسخه بسیار شبیه به ColorOS کمپانی اوپو است.

کاربران گزارش داده‌اند که به‌روزرسانی جدید OxygenOS 12 اتصال اینترنت با وای‌فای را دچار مشکل نموده است. علاوه بر آن انیمیشن‌ها در این گوشی با کمی تاخیر اجرا می شود. همچنین قابلیت سفارشی‌سازی کردن نیز در این نسخه وجود ندارد. در برخی از گوشی ها نیز با نصب این آپدیت، گوشی OnePlus 9 Pro به اشتباه نام Qualcomm Snapdragon 855 را در بخش About Phone می آورد. علاوه براین، ویژگی‌هایی مانند برنامه ضبط تماس بومی، نمادها با قابلیت شخصی سازی، قابلیت غیرفعال کردن Google Feed در آخرین نسخه OxygenOS 12 وجود ندارد.

آپدیت جدید OxygenOS

 

 

توضیحات بیشتر

اگر جزو آن دسته از افرادی هستید که گوشی های وان پلاس9 و وان پلاس 9 پرو دارید بهتر است منتظر اصلاح باگ های گزارش شده توسط کاربران در آپدیت جدید OxygenOS باشید. اگر این نسخه را برای گوشی خود نصب نموده اید و دچار مشکلاتی شده اید بهتر است تا زمان دریافت اصلاحات بعدی منتظر بمانید. به همین منظور برای دریافت اطلاعات در رابطه با اصلاحیه ها و زمان انتشار آن ها منتظر خبرهای تکمیلی باشید.