آپدیت جدید گلکسی واچ 4 معمولی و کلاسیک در تاریخ 10 فوریه

ساعت های هوشمند گلکسی واچ سری 4 مدل معمولی و کلاسیک بروزرسانی جدیدی را در تاریخ 10 فوریه دریافت میکنند

سامسونگ برای گلکسی واچ 4 و گلکسی واچ 4 کلاسیک در حال انتشار بروزرسانی نرم افزاری جدیدی می باشد که در رابطه با ردیابی بدن و هم چنین برنامه های ورزشی خاصی برای دوندگان و دوچرخه سواران را به همراه می آورد. علاوه بر آن، سامسونگ فیس واچ های جدید و بندهای جذابی را نیز برای سری گلکسی واچ 4 مدل کلاسیک و معمولی راهی بازار می کند.

جزئیات بیشتر در رابطه با آپدیت های نرم افزاری گلکسی واچ 4 و گلکسی واچ 4 کلاسیک

عمده تمرکز سامسونگ از این آپدیت نرم افزاری بر روی یادآوری های روزانه برای کاربران است. این یادآوری ها در جهت آگاهی بخشی کاربران از سلامتی بدنشان است تا تناسب اندام خود را حفظ کنند. سامسونگ با این حرکت جالبش اهمیت سلامتی بدن کاربران را نشان می دهد. این آپدیت، جزئیاتی در رابطه با ترکیب بدن کاربر اعم از وزن، درصد چربی، توده عضلانی اسکلتی را نمایش می دهد. البته تمامی این قابلیت ها توسط ساعت مچی دریافت می شود و در اپلیکیشن Samsung Health در گوشی ها قابل مشاهده خواهد بود.

گلکسی واچ 4 معمولی

قابلیت اینتروال که برای دوندگان و دوچرخه سواران در Galaxy Watch 4

قابلیت اینتروال نیز به دوندگان و دوچرخه سواران امکان می دهد تا تعداد جلسات ورزشی خود را تنظیم کرده و از آن طریق پیگیری کنند. البته سامسونگ قابلیت جذاب دیگری را نیز با نام سنجش VO2 Max به ساعت های galaxy watch 4 معمولی و galaxy watch 4 classic اضافه می کند. این قابلیت جدید میزان فشار وارده به بدن ورزشکاران را بر اثر انجام تمارین سخت نشان می دهد. شیوه ی کار این قابلیت بر حسب اندازه گیری میزان تعریق بدن طی تمرین و میزان آب مصرفی را برای ریکاوری مجدد بدن است. قابلیت دیگری که ساعت های سری 4 سامسونگ خواهند داشت، شمارش ضربان قلب دو دقیقه پس از پایان تمرین است.

ترکیب بدنی در گلکسی واچ 4 معمولی

علاوه بر آن نیز قابلیت دیگری برای ردیابی خواب کاربر و یا ارائه ی پیشنهاداتی برای داشتن خواب راحت همراه با آپدیت جدید افزوده می شود. برنامه ی جدید آموزش خواب راحت در اسمارت واچ سامسونگ سری 4، به محض خوابیدن کاربر، تمامی دستگاه های متصل با برنامه ی SmartThings اعم از تلویزیون و چراغ های هوشمند را به صورت خودکار خاموش می کند.

ردیابی خواب در گلکسی واچ سری 4

زمان آپدیت نرم افزاری برای گلکسی واچ 4

زمان عرضه ی آپدیت جدید نیز 10 فویه، مصادف با 21 بهمن ماه 1400 گزارش شده است. این آپدیت صرفا برای گلکسی واچ 4 و گلکسی واچ 4 کلاسیک عرضه خواهد شد.