آپدیت جدید تلگرام
آپدیت جدید تلگرام چندین قابلیت را اضافه کرد

آپدیت جدید تلگرام چندین قابلیت جذاب را به کاربران هدیه داد

گفته میشود تلگرام در طی امروز، یک آپدیت خواهد کرد؛ این بروزرسانی سبب اضافه شدن چندین ویژگی و قابلیت جدید میشود.

آپدیت جدید تلگرام

اولین قابلیت اضافه شده پس از آپدیت جدید تلگرام

اولین قابلیتی که به دنبال این آپدیت در دسترس خواهد بود، امکان تنظیم تم های چت میباشد. این آپدیت، کاربر را قادر میکند که از بین 8 تم پیش فرض، یکی را انتخاب کند. تم انتخاب شده برای هر دو کاربر که در حال چت هستند، اعمال خواهد شد. در میان این تم ها، پس زمینه های متحرک نیز به چشم میخورد. همچنین بک گراندهای منحصر به فرد اضافه خواهد شد که متناسب با حالت روز و شب هستند.

قابلیت جدید تلگرام پس از آپدیت

دومین قابلیت

دومین قابلیتی که این آپدیت آن را به همراه خود می آورد، اضافه شدن ایموجی تعاملی است. به این صورت که هنگامی که شما یکی از ایموجی های متحرک انتخابی را در چت ارسال میکنید، میتوانید یکبار روی آن ضربه بزنید، تا آن ایموجی، تبدیل به یک انیمیشن تمام صفحه شود. این انیمیشن برای شما و سایر افرادی که در حال چت با شما هستند، قابل مشاهده خواهد بود. جالب است که این انیمیشن ها با ارتعاشاتی همراه هستند!

قابلیت جدید تلگرام پس از آپدیت

سومین قابلیت

سومین ویژگی که پس از آپدیت در دسترس عموم قرار خواهد گرفت، گزارش این است که پیام شما را در گروه چه کسانی خوانده اند. به کمک این قابلیت، وقتی کاربری پیامی را در گروهی ارسال میکند، میتواند مشاهده کند که چه افرادی از گروه، آن پیام را سین زده اند. تلگرام ادعا میکند که این امکان برای هر پیام تا 7 روز پس از ارسال آن حفظ میشود. این دقیقا همان قابلیتی است که اکنون در واتساپ به آن دسترسی داریم.

قابلیت جدید تلگرام پس از آپدیت

چهارمین قابلیت

ویژگی دیگر این است که ادمین (مدیر) هر گروه میتواند ویدئو های زنده ضبط کند. درست مانند قابلیت لایو که در اپ اینستاگرام شاهد آن هستیم. مدیر گروه میتواند کل یا قسمتی از ویدئوی ضبط شده را مشاهده کرده و سپس آن را ذخیره کند.

قابلیت جدید تلگرام پس از آپدیت

این به روزرسانی در حال حاضر در همه سیستم عامل هایی که تلگرام در آن در دسترس است، قابل انجام میباشد.