آمار فروش مچ بند شیائومی رکورددار می شود!
آمار فروش مچ بند شیائومی رکورددار می شود!

بررسی ها نشان دهنده آن هستند که یکی از جدیدترین مچ بندهای مربوط به برند شیائومی رکورد بازار را شکسته و تاکنون تمامی موجودی آن به اتمام رسیده است.

برند فوق العاده شیائومی توانسته است تا در سریع ترین زمان خود به سرعت برخی از محصولات را نیز به فروش برساند. یکی از آنها مربوط به مچ بند شیائومی می باشد. نام اصلی این محصول مچ بند هوشمند   Mi Band 5 است. تاکنون فروش ادامه داشته و همچنان متقاضیان برای این محصول نیز در صف قرار دارند. خرید به صورت آنلاین است اما در حال حاضر با استقبال بی نظیر موجودی باقی نمانده است.

اطلاعیه برند شیائومی در خصوص فروش مچ بند هوشمند

با این تقاضای بالا یکی از اطلاعیه های موجود که می تواند رضایت مشتری را هم به همراه داشته باشد در رابطه با فروش دوباره مچ بند هوشمند از تاریخ 10 تیرماه سال جاری است. البته این مچ بندها در دو نوع مختلف با NFC و بدون آن ارائه خواهند شد که بر اساس نیاز مشتری یکی یا هر دو خریداری می شود.

تفاوت های مدل NFC و مدل دیگر در مچ بند شیائومی

بین این دو مدل عرضه شده قطعاً تفاوت هایی وجود دارد از جمله آنها می توان به قیمت متفاوت آن اشاره نمود. این قیمت در حدود 32.38 دلار خواهد بود اما اگر مدل دیگر از آن تهیه شود این قیمت کاهش داشته و به حدود  27 دلار خواهد رسید. اگرچه تفاوت قیمت موجود کمی بالا می باشد اما هر دوی آنها همزمان در بازار عرضه خواهند شد.

البته این نکته را فراموش نکنید که نسخه ی فعال آن تنها در کشور چین مورد تأیید است و در کشورهای دیگر امکان استفاده از آن وجود نخواهد داشت. رنگ بندی محصول هم بسیار زیبا بوده  و در چهار رنگ متنوع دیده خواهد شد.

 قابلیت های مچ‌بند Mi Band 5

این مچ بند هوشمند با کارایی بالایی همراه خواهد بود که می تواند با نمایشگر امولد خود در سریع ترین زمان ممکن اطلاعاتی را در رابطه با سلامتی شما عنوان نماید. به عنوان مال تعداد ضربان قلب، همچنین عملکرد سیستم تنفسی با بررسی همراه بوده و هرگونه تغییر را اعلام خواهد کرد. باتری آن هم 125 میلی آمپرساعتی بوده و حتی برای استخر هم مناسب است. شما با کمک این مچ بند می توانید از فاصله دور تلفن همراه خود را شارژ نمایید. در صورتی که قصد استراحت درجایی دارید با کمک این ساعت زنگ بیدار باشی را برای زمان خاصی تعریف نمایید.