آشنایی با مشخصات سخت افزاری گوشی شیائومی ردمی 9A
آشنایی با مشخصات سخت افزاری گوشی شیائومی ردمی 9A

برای شناخته شدن گوشی ها کافی است تا سیستم سخت افزاری آنها را بررسی نمایید که این بار نوبت به گوشی جدید شیائومی ردمی 9A خواهد رسید.

در حقیقت می توان گفت که بررسی های اولیه حاکی از آن هستند یک گوشی در برند شیائومی با نام شیائومی ردمی 9A رونمایی شده است. این گوشی توانایی آن را دارد تا با باتری حدود پنج هزار میلی آمپر ساعتی خود تغییرات را به صورت عمده نمایش دهد. در واقع یکی از بزرگ ترین تغییرات مربوط به آن را در تراشه می دانند که از نوع تراشه جی ۲۵ مدیاتک خواهد بود.

شیائومی ردمی 9A معرفی خواهد شد؟

زمان دقیق معرفی این محصول به صورت کامل مشخص نیست. اما به زودی می توانیم آن را در بین برندهای برتر جدید مشاهده نماییم. اطلاعات مهم این محصول تراشه آن خواهد بود که از نوع جی ۲۵ مدیاتک بوده و گویا این تراشه در زمره ی برترین ها قرار دارد. این برند همزمان علاوه بر اینکه توانسته تا بهترین گوشی ها را وارد بازار کند، علاوه بر آن به کارهای بزرگ دیگری هم دسترسی دارد که می تواند آینده بازار را دگرگون سازد.

شیائومی یکی از متحول ترین برندها محسوب می شود. زیرا با وجود بهترین ها توانسته تا قیمت بسیار مناسبی را هم برای آنها در نظر داشته باشد.  شیائومی در حقیقت در زمره ی محبوب ترین های بازار هم قرار دارد که شاید یکی از اولین دلایل وجود قیمت بسیار کم و مناسب برای افرادی باشد که توانایی مالی برای خرید بهترین ها ندارند.

مشخصات اصلی در سیستم سخت افزاری

بررسی ها نشان دهنده آن هستند. که در واقع در برند شیائومی تراشه ای وجود دارد که از نوع 25 مدیاتک بوده و علاوه بر آن بر روی پردازنده آن هم بحث و بررسی زیادی وجود دارد. در حقیقت این پردازنده از نوع مرکزی فرکانسی در حدود دو گیگاهرتز را در درون خود فعال می کند که این فرکانش سرعت عمل را بالا خواهد برد. محصولی که از آن رونمایی شده است نمایشگر فوق العاده دارد که این نمایشگر در حدود 6.35 اینچ معرفی می شود. این سیستم می تواند کیفیت بالایی از نوع اچ دی پلاس را در اختیار قرار دهد.

اگر چنین کیفیتی را مشاهده کنید قطعاً متوجه تغییرات خواهید شد .که با چه کیفیت بالایی از آن رونمایی می شود. این کیفیت بالای موجود برای چنین برنامه ای در دیدن انواع فیلم ها کمک کننده خواهد بود.

مشخصات ظاهری شیائومی ردمی 9A

از نظر ظاهری آنچه که مشاهده خواهید کرد به صورت یک گوشی با دوربین سلفی است. که این دوربین در قسمت بالای صفحه نمایش شما واقع شده است. دوربینی که در قسمت پشت این گوشی قرار دارد به صورت 13 مگاپیکسلی تعریف می شود.  منوی این گوشی در حالت آبشاری نمایش داده خواهد شد که بسیار زیبا بنظر می رسد.