آشنایی با خصوصیات اصلی سخت افزاری گلکسی فولد لایت
آشنایی با خصوصیات اصلی سخت افزاری گلکسی فولد لایت

گلکسی فولد لایت می تواند آنچه که مورد نیاز شما است را در اختیارتان قرار دهد، این نسخه کمی ارزان تر از سایر گوشی های سامسونگ می باشد.

گوشی گلکسی فولد اگر بتواند به بازار راه پیدا کند تغییرات خوبی را به همراه خواهد داشت، زیرا در کنار قیمت بسیار مناسبی که دارد می تواند به صورت همزمان امکانات فوق العاده ای را هم در اختیارتان قرار دهد. در این اطلاعات جدید فاش شده هم مشخصات سخت افزاری و نرم افزاری و هم مشخصات مربوط به ظاهر آن از جمله رنگ نیز وجود دارد.

سیستم داخلی گلکسی فولد لایت

برای آنکه بتوانیم از یک گوشی همیشه و در هر جایی استفاده کنیم می توانیم این موضوع را مدنظر قرار دهیم که آیا توانایی خوبی در ذخیره اطلاعات دارد؟ هرچه فضای ذخیره سازی اطلاعات بیشتر باشد در نهایت می توان گفت که جذابیت آن برای همه ی افراد هم بیشتر خواهد شد. در این محصول به صورت متوسط یک فضای ذخیره سازی در نظر گرفته شده که میتواند نیاز اولیه شما را رفع کند. این فضا در حدود 256 گیگابایت حافظه را دارا می باشد.

در این گوشی اینترنتی که می توانید از آن برای بررسی اطلاعات خود استفاده کنید از نوع 4 جی است. چیپست داخلی محصول مورد نظر 865 می باشد که به عنوان دومین برنده از آن یاد خواهد شد. در حالی که امروزه اغلب برندها و گوشی ها در پی تولیدات و تمرکز محصولات خود بر روی جدیدترین نوع از اینترنت یعنی 5 جی می باشند در این محصول با قیمت مناسب تمرکز بر روی گوشی با اینترنت معمولی تر 4 جی وجود دارد.

ذخیره اطلاعات در گوشی فولد لایت

برای آنکه بتوانید اطلاعات اولیه خود را ذخیره کنید در ابتدا یک فضای 256 گیگابایتی وجود دارد. پس از آن اگر اطلاعات بیشتری دارید می توانید از طریق حافظه تا حدود 12 گیگابایتی آن نیز کمک بگیرید.

خصوصیات نمایشگر فولد لایت

نمایشگر اصلی که برای گوشی فولد لایت وجود دارد هیچ نوع پوشش از نوع شیشه ای در آن تأیید نشده است و در حال حاضر تنها لایه ای از پلاستیک را در درون خود دارا می باشد. در فولد لایت نمایشگر اصلی آن ابعاد کمتری را نسبت به نسل قبلی آن دارا می باشد. رنگ های اصلی بدنه به دلیل جذابیت بالای مربوط به انواع رنگی از رنگ بنفش و همچنین مشکی استفاده شده است.

همچنین از دیگر ویژگی ها وجود یک قلم کارا با نام S Pen می باشد. زمان اصلی برای عرضه چنین محصولی را می توان به تاستان سال جاری نسبت داد که البته هنوز هم به صورت رسمی اعلام نشده است.