آزمایش نسخه بتا  One UI 4.0 (مبتنی بر اندروید 12) برای سری S21 سامسونگ

شرکت سامسونگ اخیرا سیاست های خود را بر روی ارتقای رابط کاربری گوشی های خود متمرکز کرده است.

قبلا شایعه شده بود احتمالا بعد از رابط کاربری One UI 3.0, حتما  One UI 3.5 عرضه خواهد شد. اما مدتی بعد شایعه توسط برخی منابع تکذیب شد. با شروع تست نسخه 4.0 توسط سامسونگ ، پایان شایعات بود. این سیستم عامل مبتنی بر اندروید 12 است و این شرکت در حال استخدام آزمایشگران بتا برای آزمایش آن است.

با دیجی بروز همراه باشید.

علاوه بر گلکسی 21t  , از دارندگان سامسونگ گلکسی  S21 ، S21 پلاس و S21 Ultra دعوت شده است تا در برنامه بتا که به زودی اجرا میشود، ثبت نام کنند. متأسفانه، در حال حاضر این نسخه فعلا فقط در کره جنوبی قابل استفاده است. در این فراخوان هم گوشی های بدون سیم کارت و هم گوشی های خریداری شده از شرکت های مخابراتی، امکان مشارکت دارند.

هنوز تاریخ مشخصی برای شروع برنامه  تست بتا One UI 4.0 اعلام نشده است. البته هنوز مشخص نیست که چه مدت طول می کشد تا نسخه بتا به حالت پایدار تبدیل شود. این امر به تعداد باگ های کشف شده در نسخه ی بتا بستگی دارد.

تست  One UI 3.0 open beta  بر روی سری Note 20 به عنوان نمونه ، از اواخر اکتبر آغاز شد و به روزرسانی پایدار در اواسط دسامبر انجام گرفت.‌ اگر به بروز رسانی نیاز دارید، سیاست سامسونگ فعلا متمرکز بر به روز رسانی های جدید است. گوشی های انتخاب شده تا 3 نسخه به روزرسانی سیستم عامل و چهار سال وصله امنیتی ساده دریافت می کنند .

ثبت نام در برنامه بتا و اخبار پیشرفت از طریق برنامه Samsung Members انجام خواهد شد.