آخرین به روزرسانی از اندروید 10 برای گوشی های وان پلاس
آخرین به روزرسانی از اندروید 10 برای گوشی های وان پلاس

اخیراً خبرهایی در خصوص به روزرسانی از اندروید ارائه شده که برای گوشی های وان پلاس 5 و همچنین 5T قابل استفاده خواهد بود.

این گوشی موردنظر از برند وان پلاس به تازگی طراحی نشده است، در حقیقت تاریخ مربوط به تولید آن به حدود سه سال گذشته باز می گردد. از آن زمان تاکنون اندرویدهای متنوعی وجود داشته اند که قابلیت دانلود و نصب آن برای این گوشی ها که وان پلاس 5 و وان‌پلاس 5T بوده برقرار شده است. در حال حاضر امکان دریافت اندروید 10 وجود دارد.

نسخه ی اولیه برای آپدیت اندروید 10 در وان پلاس

نسخه ی اولیه ای که برای دانلود وجود داشته از نوع آزمایشی است که در واقع این نسخه کارایی لازم را ندارد. اما حالا نسخه ای از آن به وجود آمده که کاملاً رسمی و در نهایت پایدار می باشد. تا پیش از منتشر شدن نسخه اصلی آن سومین نسخه آزمایشی منتشر شد. بررسی ها نشان می دهد که به وجود آمدن نسخه ی پایدار آن در این زمان کوتاه کمی تعجب آور است.

فضای موردنظر برای ذخیره شدن اندروید 10

افرادی که در واقع گوشی از نوع وان پلاس دارند باید در ابتدا فضایی را برای به روزرسانی در اختیار قرار دهند. فضایی که مورد نیاز است باید در حدود 8 گیگابایت باشد. بنابراین در صورتی که این فضای خالی را ندارید در ابتدا نیاز است تا برخی از برنامه ها را حذف کنید. به راحتی برای همه ی کاربران این نوع گوشی ها توانایی نصب وجود دارد اما باید کمی در انتظار باشید تا این به روزرسانی برای شما فعال شود. 

مزایای مهم دانلود اندروید 10

زمانی که شما این سیستم را بر روی آن فعال نمایید تمامی باگ هایی که به احتمال زیاد آسیب زننده هستند به حالت غیرفعال درمی آیند. اما نتایج حاصل نشان می دهد که شاید بعد از مدت زمانی امکان فعال بودن نسخه ی مورد نظر تأیید شود و برای برخی از گوشی ها هم فعال نشود. حتی احتمال دیده نشدن لینک مربوطه هم وجود دارد.

تنظیمات سریعی را برای سیستم خود باید فعال کنید تا بتوانید بهترین ها را در اختیار داشته باشید و وضعیت امنیت گوشی خود را هم بهبود ببخشید. در حقیقت تنها پس از به روزرسانی این کار انجام می شود. یکی از جالب ترین خصوصیات را می توانیم به تغییرات مربوط به برگشت نسبت دهیم، این تغییرات برای بازگشتن به صفحه ی قبلی می باشد. 

حتی تنظیماتی که برای بازی کردن به صورت پیش فرض بر روی گوشی شما قرار داده شده با چنین آپدیتی امکان ارتقا دارد. بنابراین با توجه به نیاز خود می توانید آن را تغییر دهید.